Prvé príkrmy

26. okt 2022

Keď ste mali deti na umelom mlieku začali ste s prikrmami hneď ako malo 4 mesiace alebo až keď vám to pediater povedal na poradni povedzme keď babo malo skoro 5 mesiacov ?

werony_n
26. okt 2022

Ja som začínala medzi 4-5mesiacom, ono aj tak na začiatok je to len pár lyžíc , takže aj keď začneš skôr nič nepokazíš.

beata_k
26. okt 2022

Vraj sa uz od toho upusta, ze detom na UM zavadzat prikrm od ukonceneho 4 mesiaca. Ledva mu skoncia koliky, bach mu tam do creva zemiak. Ja by som pockala.

andrejka_oo
26. okt 2022

📌

dino15
26. okt 2022

Hned ako mal 4 mesiace. Ale to bolo viac menej len ochutnavanie, 2-3 male lyžičky, aj to som moc povedala, plnohodnotne sme mlieko nahradili az v 5 mesiaci 🙂

struhanka
26. okt 2022

Po rozhovore s pediatričkou v 5. mesiaci.

matkahelka
26. okt 2022

moja pediatricka je pani uz v dochodkovom veku a nikdy, nikdy neodporucala prikrmy od ukonceneho 4 mesiaca. vzdy hovorila, ze dieta sa tuhej stravy naje pocas zivota este dost a mlieko je vyvazena a plnohodnotna potravina. ja ani nemam vo svojom okoli matky, ktore pri UM zacinali od 4mes. vsetky zacinali neskor. niektore az po polroku. to dietatko o nic nepride, ked zacne jest zemiak ci mrkvu o mesiac neskor.

petkasaurus
27. okt 2022

Presne na 4ty mesiac, ako odporucal pediater, aj kvoli tomu imunologickemu oknu.