2,5 ročná dcérka sa v noci odkopáva. Do čoho ju dať spať?

jasmika
8. okt 2012

Ahojte mamičky...večný náš problém... blíži sa zima..už teraz je chladno.. Moja 2 a pol ročná dcérka vôbec nespí pod perinkou, aj v spánku ked ju prikrývam hádam "100" krát za noc..tak momentálne sa skope.... večer je to ešte ok..ale nad ránom je v izbe chladnejšie...No a samozrejme okamžite je tu chrípka,nádcha...atd.máme ústredné kúrenie iba..tak potrebujem ju asi lepšie obliecť.. Existuje napr.nejaké thermo pyžamko...alebo do čoho ju obliecť na noc..nechcem aby spala v nejakej umeline.. nieje to zdravé ani pohodlné...ako riešite tieto veci vy?

natalym
15. jan 2015

@janka874 Lepšie obliecť?

zanet63
22. jan 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@natalym a čo mu má dať skafander? ved by sa vkuse budilo. Moja mala sa tiez odkope zakazdym a uz ma prestava bavit ju chodit aj 3x za noc zakryvat tiez som vytala radiatoru aby jej nebola zima ale to nepovazujem za riesenie

nyusika
22. jan 2015

mozno jej je teplo, preto a odkopava.

zanet63
23. jan 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

Pochybujem lebo ked ju chytim je uplne studena a oba si ten paplon napcha medzi kolena kolkokrat a ma holy chrbat a nohy. Minule sa mi az vyzliekla z pyzama ako sa vrtela

evinka2
23. jan 2015

@zanet63 nasa sa tiez odkopavala, odvtedy davame dve pyzamka....jedno bavlnene klasicke tenke(overal) a druhe na to......teplejsie, frote, chlpate....zasadne davame overal, nie normalne, lebo na normalnom automaticky mala hole krize.....v overali ti to nehrozi.......

zanet63
23. jan 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@evinka2 mne sa z toho overalu v noci dokaze vyzliezt netusim ako to robi ale uz som dva a z kazdeho sa v noci vyzliekla a do rana bola hola. Skusala som aj 2 pyzamka ale to sa zase vkuse budila asi jej v tom nebolo pohodlne, už neviem čo s ňou spraviť 🙂

lila77
23. jan 2015

BODY A na to overal alebo daj tielko pod to a ponozky

jarmila64
27. jan 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@zanet63 vacsi paplon si skusala sestra tam vyriesila dceru 🙂 a u nas je zase problem ze si paplon obmota okolo noh a tym padom ma holy chrbat a sice ma pyzamko aj tak sa mi to nepaci

hena6
28. jan 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

Ja som som odkopavanie a zamotavanie sa do paplona vyriesila 🙂 ked to pride odfotim vam to 🙂

lalanka
29. jan 2015
Používateľ lalanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lalanka.

@hena6 tak to som veru zvedava ako si to vymyslela 🙂 co si objednala velky spaci vak ci co 😀

katka1981
29. jan 2015

Ja mam odsledovane, ze ked sa mi dcera odkopava, ze jej je teplo, inak sa neodkopava. Tak jej udrzujem v izbe taku teplotu aku potrebuje. Ale to nemusi byt vas pripad.

loxa
29. jan 2015

@janka874 daj usit spaci vak, s peknou potlacou...dlzka musi byt minimalne 0.5 metra + k dlzke dietata🙂

opicaskorica
29. jan 2015

nasa to iste... spavala vo vaku skoro do 3 rokov, potom sme skusili bez vaku a uz sa neodkopava..

janka874
30. jan 2015
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.

@loxa spaci vak pre 7 rocne dieta co si ved by mi do toho ani nevosla ja musim najst ine riesenie 🙂

lucinocka
30. jan 2015

Rozstrihla som velky spaci vak na nohy a zosila...teraz v nom moze aj chodit po byte..aj v noci sa vrtiet a ma vsetko teple🙂 a ked ide cikat, tak sa jednoducho rozsipsuje🙂

rose32
30. jan 2015

Pokial Vam spi v postielke.ja by som nasila na paplonik v rozku taku snurku bud od topanok proste pevnu a uviazala by som o latecky .neviem.ci je dobry napad.ale len radim.😉

loxa
1. feb 2015

@janka874 ved to sa da usit, su spacie vaky pre dospelych 😀DDDD

janka874
2. feb 2015
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.

@loxa mi chces povedat ze by si sa do toho narvala a v pohode sa vyspala???

hena6
3. feb 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@lalanka zajtra by mal prist 🙂 kamaratka ma dceru ktora spava v rovnakej polohe ako moj syn 🙂 a ona kupila dcere paplon s dierou a mne sa to zapacilo tak som jej to objednala a dufam ze uz nebude mat krpec holy chrbat

milica313
5. feb 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

No ja sa odkopem uz odmala a musim mat velky paplon lebo si ho musim obmotat okolo nohy ale do toho spacieho vaku by ste ma nedostali veru neviem ktory dospely clovek by si to obliekom.

veselamirka2
5. feb 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@hena6 a to je urcene len pre deti ci aj pre dospelych ???

janka9988
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreasiskova3
5. feb 2015

@milica313 pobavila som sa 😉 veď to je pre deti na spanie . Ja to používam pri dvojkach a aj pri chalaboch som to mala. Aj v tom chodili normálne keď som ich do toho navliekla pred spanim
Nikdy s tým problém nemali a je to perfektná vec, nemusím sa báť že mi do rána ochoreju z odkopania.

hena6
6. feb 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@veselamirka2 su aj pre dospelých ja som synovi obejdnala uz ten velky teda klasicky rozmer paplonu

anitta41
12. feb 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

my máme odkopávanie a motanie sa do paplónu vyriešené 🙂 máme paplon s dierou strasne sa tesim

janka874
13. feb 2015
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.

@milica313 ako sa spomina vyssie tak je ten paplon s dierou moja sestra si ho kupila a rozmyslam ze ho skusim objednat deckam lebo ako vymysle dat 7 rocne dieta do spacieho vaku sa mi vobec nepaci
@anitta41 kde si ho kúpila?

zanet63
16. feb 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

baby kde by som kúpila ten paplon s dierou na nohu?

milica313
19. feb 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

to by aj mna zaujímalo kde by som to kupila a hlavne ako je to s oblieckou je k tomu ci?

anitta41
20. feb 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

ja som ho vyhrala 🙂 ale uz uvazujem ze ho kupim aj sebe malá konecne spala kompletne celu noc lebo sa neodkopala a nebolo jej chladno tak nekricala z izby mami pod ma zakryt a ja spavam tiez v takej polohe ako ona a tiez sa budim na to ze mi je zima na chrbat 🙂 dá sa to kúpiť na internete na tejto stránke a su tam aj obliecky http://www.holeyquilt.com/sk/

jarmila64
24. feb 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@anitta41 tak toto by bolo super riešenie pre mňa :D ja si vkuse napcham paplon medzi kolena a mam holý chrbát už sme to riešili aj velkým paplonom ale dopadlo to asi tak ze som zobrala celý paplon a môj drahy spal bez neho a potom dostal muzsku smrteľnu chorobu (soplík) 😀 😀 😀