2,5 ročná dcérka sa v noci odkopáva. Do čoho ju dať spať?

jasmika
8. okt 2012

Ahojte mamičky...večný náš problém... blíži sa zima..už teraz je chladno.. Moja 2 a pol ročná dcérka vôbec nespí pod perinkou, aj v spánku ked ju prikrývam hádam "100" krát za noc..tak momentálne sa skope.... večer je to ešte ok..ale nad ránom je v izbe chladnejšie...No a samozrejme okamžite je tu chrípka,nádcha...atd.máme ústredné kúrenie iba..tak potrebujem ju asi lepšie obliecť.. Existuje napr.nejaké thermo pyžamko...alebo do čoho ju obliecť na noc..nechcem aby spala v nejakej umeline.. nieje to zdravé ani pohodlné...ako riešite tieto veci vy?

estrapo
24. feb 2015

ahjoj, moj maly mal taky isty problem, no zistila som, ze ten problem s jeho odkopavanim mam iba ja 🙂 od mala to nejako nemal rad byt zakryty a ja naopak sa zakryvam pod hrube periny, tak podla hesla: " podla seba sudim teba!", maleho som zakryvala a zakryvala a on sa odkryval.... a tak som raz dala na muzove slova, ze mu zrejme teplo ked to robi a tak som prestala. najprv som mala obavy, ci neprechladne a tak... a zistila som ,ze jemu vyhovuje ked spi skoro holy. teraz najnovsie si dava dole aj spodne pyzamo. ked ho zakryjem je hned mokry. teraz ma 3,5 roka a zakryvam ho len dekou, ked je mu teplo odkope sa a spi kludne dalej. jeho sestra je iny pripad. ta ked vystrci nohu z pod paplona uz krici, aby som ju zakryla, tak ked zaspi natahujem jej ponozky 🙂

flipflopi
2. mar 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

aj pre mna by to bolo dobre riesenie ten paplon s dierou ja potrebujem mat nohu vonku spod paplona ale vacsinou to dopadne tak ze si odokryjem chrbat a budim sa na to ze mi je zima ale chcela by som to vidiet na zivo nie len na obrazku

moonshine1
5. mar 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

Baby mate niektorá ten paplon a používaju ho vase deti? oplati sa to kúpit?

ivana_t
6. mar 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@moonshine1 ja ho mám ale babatko este len cakam ale sestra ho kupila pre neter tak sa jej opýtam ci sa to oplatilo kupit ak chces

okataivana
6. mar 2015

Moja dcerka robila to iste a ostalo jej to a to ma5,5r.ale otuzuje aj tym co neni na zle.
Teraz mam syna a ten sa odkopava tiez.v zime sme dali do postele fless pyzamko a zospodu
Sme dali deku,ta prijemne hreje aj jasi dam ked som premrznuta.
Mali sme aj spaci vak ale v tom bol nespojojny,tak neriesim uz
Vzdy ked sme prikryli za chvlu bol odkopany

nikusssik
6. mar 2015

moja dcérka má čerstvé dva roky a nikdy nespala pod perinou...nemá ju rada, aj keď ju niekedy prihodím dekou, tak sa do nej akurát tak zamotá a zobudí ju to...v zime jej pod pyžamo dám pančuchy a nenamieta....perinu, čo má byť na nej,dám pod ňu, nech ju hreje zdola 🙂

moonshine1
8. mar 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@ivana_t skus ci to aj vyuzili alebo mám kupit klasicky paplon potrebujem pre nu kvalitny paplon lebo je astmaticka a nekvalitny paplon a vankus jej moze dost ublizit tak hladam nieco kvalitne ale vacsina je vyrobena v cine a tomu moc neverim

sense
8. mar 2015

Moja je tiez nervozna ked je prikryta...davam ponozky a je to o.k

ivana_t
11. mar 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

sestra mi hovorila ze odkedy má mala ten paplon tak sa nebudi ze jej je teplo ani sa neodkope ale ze automaticky pcha nohu do tej diery a spi dalej celu noc 🙂 tak ze má to dačo do seba 🙂

moonshine1
12. mar 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@ivana_t a ona ho kupovala cez internet ci v predajni? ja by som si to rada pozrela a hlavne chytila 🙂

pepedra
18. mar 2015

@loxa ahoj, prosim Ta nemas tip kde by som si mohla dat usit spaci vak? Mala ma teraz 80 cm a uz je tazsie nieco zohnat. Vdaka.

flipflopi
19. mar 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

@ivana_t ja som si ho objednala cez net zajtra tipujem dojde 🙂

loxa
19. mar 2015

@pepedra ja som sinto dala usit normalnej krajcirke, len som jej donniesla ako predlohuten detsky....a uplne bez problempv, len s latkou mi poradila aby to bolo prijemne a makke zvnutra a pekne zvobku😀

okataivana
19. mar 2015

@pepedra mam k dispozícii usity spaci vak mozem poslat foto...

pepedra
19. mar 2015

@okataivana posli prosim 🙂 a aky je dlhy?

okataivana
20. mar 2015

@pepedra
odmeriam poslem je uplne dlhy jako postielka detska.

sophie32
20. mar 2015

@pepedra V C und A sa daju kupit dlhsie spacie vaky 😉
http://www.c-and-a.com/at/de/shop/babies-gr-50-...
Je to sice AT stranka, ale daju sa kupit aj u nas.

adkat13
20. mar 2015

v H&M majú super spacie vaky do 3 rokov
http://www.hm.com/us/product/21082?article=2108...

okataivana
20. mar 2015

@pepedra
posilte mi prosim do posty vas e-mail- chcem vam poslat foto vaku

jarmila64
26. mar 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

Ja som tej mojej potvorke objednala paplon s dierou dnes prisiel, dam oprat obliecky nam a zajtra testujeme som velmi zvedava ci jej to sadne alebo nie 🙂

zanet63
2. apr 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@jarmila64 ja som ho kupila nedavno k tomu pekne detske obliecky a je to super mala si tam nestrci celu nohu ale len koleno a pekne spinka a je zakryta aj sebe som ho kupila hoci manzel tvrdil ze aka blbost a minule som ho pristihla po nocnej a on moj paplon :D a uz chce aj on

jarmila64
8. apr 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@zanet63 my to máme pár dní doma a malá si ešte len zvyká ale tuto noc uz tam mala tu nohu dost dlho tak ze je to na dobre ceste aby bola zakryta

zanet63
10. apr 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@jarmila64 uvidíš rýchlo si zvykne poznam asi 3 deti co si behom 2 týždnov zvykli a pekne spinkali 🙂

jarmila64
20. apr 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@zanet63 uz si celkom zvykla a dokonca sa konecne neodkope a prestala sa potit 🙂

zanet63
13. máj 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@jarmila64 no tak to je super 🙂 moja konecne spi celu noc a len vdaka paplonu s dierou a aj ja si ho chcem objednat

jarmila64
16. máj 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@zanet63 no vyzera to ze vdaka tomu aj moja 🙂 a vy máte aj paplony s dierou pre dospelých ?

zanet63
21. aug 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@jarmila64 No jasne ze ano a je ich vela druhov

7macka7
21. aug 2015

@jarmila64 mozessa opytat kde sa da dany paplon kupit? Dakujem

takyna
21. aug 2015

@jasmika aj moja a uz ma 5 rokov, od malicka spava odkopana, riesim to tym, ze na noc jej dávam, ponozky, alebo ked bola mensia tak pancuchy, spava odkopana, ale nie je jej zima, neprechladne mi , a ja ju 100krat nemusim zakryvat 🙂