Aké máte skúsenosti s digitálnym čelno-ušným teplomerom?

muriel293
13. jan 2012

žienky,náš syn povyrástol a veľmi mu začalo vadiť meranie teploty v konečníku,pod pažou ešte teplomer mať nevydrží tak sme kúpili čelno-ušný žiaľ som sklamaná lebo keď odmeriam sto razy tak má stále inú tepltou a najhoršie je že v porovnaní so starým meria menej čiže aj teraz máme teplotu v konečníku so starým 38.7 (čiže 38.2 po odrátaní) v uchu nový ukázal 37.7 a na čele ešte menej! ide ma z toho poraziť,teraz vlastne neviem akú má syn teplotu!!! škoda že nemám doma klasický ortuťák... 😖 chcela by som len vedieť či nemáte podobné nepríjemné skúsenosti poprípade aké máte teplomery (myslím značky) a či ste spokojné...lebo ja si teraz môžem doma akurát tak ententíčky robiť!! 😠 😠 😠

sisaha
14. jan 2012

v lekarni som videla bezkontaktny teplomer - garantovali presnost merania. Rozmyslam, ze si ho kupim. Ja mam doma tiez digi čelno-ušný a najlepsie teplotu odmeriam asi v uchu.

trixi
14. jan 2012

Ja mam doma digitalny usny a je velmi presny. Asi zalezi od vyrobcu. Tu som nasla nejake testy teplomerov, mozno Ti pomozu v rozhodovani:

http://sdeleni.idnes.cz/digitalni-teplomer-ther...

A vysledky testov:

http://ekonomika.idnes.cz/specialni-priloha.asp...

kasiopeja01
15. júl 2013

My mame doma digitalny teplomer, ktory sa pripozi k cielku. Manzel dal za neho 45 eur a je uplne strasny. Mame aj digitalny pod pazusku a ked bola mala velmi chora a bolo jasne,ze ma horucku ten digitalny pod ruckou jej nameral 39 a ten na cielku 36 ☹. Skusala som ten na cielku par krat za sebou a stale jej nameralo uplne inu teplotu. Takze uz nikdy viac.

bambina82
15. júl 2013

My mame uz druhy nakolko 1vy bol lacnejsi a tomu aj zodpovedala "nekvalita" merania. Teraz mame usny Braun 4520 a som velmi spokojna 🙂

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pimpulienka
15. júl 2013

nepresný

smarianka
15. júl 2013

My máme bezdotykový teplomer microlife a sme veeeľmi spokojní meria fajne a aj keď malý spinká. Aj vodu na kúpanie s ním meriam a aj čajík,či mliečko. Neviem si nič lepšie predstaviť. 🙂

doska
15. júl 2013

a kde si ho kupila? mne toto robil taky digitalny z lidlu za malo penazi malo muziky inak ako ortutovym viac nemeriam, tento ma na hranie, su aj dobre digitalne ale ja som mala asi 3 a ani s jednym som nebola spokojna, takze si taky este kupim len ak natrafim na dobry....inak len ortutovy...aj ked ten co mame doma vraj nie je ortutovy, ale nejaky novy, ze sa nema striasat iba v mraznicke schladit ale zial nefunguje to tak takze striasam - hadam ho nepokazim....takze nemam nijaku dobru skusenost s digitalnym....

nikoleta15
15. júl 2013

No presne. Ja som kúpila za cca 30 € pred dvoma rokmi a je to celkom na figu. Úplne nepresné, už ho ani nepoužívam, používam iba digitálny pod pazušku . Nie je to známa značka, ten bezdotykový, takže ako tu čítam, keď kúpiť, tak určite značkový 😒

pista86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tova
10. aug 2013

stara tema, ale mam ho a nepaci sa mi , neni presny, nepouzivala som.