Aké máte skúsenosti s nosnou odsávačkou na batérie?

alisve
28. jún 2010

Chem sa opýtať a poprosiť o radu,ohľadom nosnej odsávačky na batérie? Je dosť silná? Mám doma odsávačku na vysavač,tá je super len ideme na dovolenku a pre istotu by som si chcela zaobstarať odsávačku na batérie,no neviem či je vyhodiť peniaze ,či je dostatočne silná a naozaj taká super kao ju opisujú:-/ Ak máte nejaké skúsenosti,tak prosím podraďte aj značku.ĎAkujem🙂

latvia
28. jún 2010

@alisve na bateriu sice nemame, ale chcem poradit inu variantu....uplne ti postaci ta na vysavac a na dovolenke staci, ked tu cast, co pchas do vysavaca umyjes, vopchas do ust a zacnes vysavat vzduch do seba 😉 sice je to namahave, ale nepredpokladam ze na dovolenku pojdete chori 😉 ja to takto robim ked sa mi nechce vytahovat vysavac, a funguje rovnako dobre. vyskusaj 🙂

janka2110
28. jún 2010

Alisve ak ti mozem poradit nekupuj ju.My mame na vysavac co je super vec...tiez som kupila potom tu na baterky...nech nemusim stale vytahovat vysavac zo skrine.Hned po prvom pouziti som zistila ze som kupila blbost 😠 vobec jej to nic nevytiahlo 😖

miska333
28. jún 2010

ked chces na dovolenku , tak ja mam klasicku nosnu odsavacku do ust, stala ma okolo € ale ja som s nou spokojna

orovka
28. jún 2010

@alisve - Najlepšia je hadičková odsávačka do úst. S tou som maximálne spokojná a podľa mňa na dovolenku ti to úplne stačí. Ja som kúpila aj LivingLab, ale vôbec to neťahá. Je slabá. Zbytočne vyhodené peniaze. 😒

maryanna
29. jún 2010

podľa mňa je naj na vysávač, ako píše latvia dá sa ňou ťahať aj ústami, a doma je s ňou radosť ťahať, kdežto pri ústnej klasickej človek vypľuje aj dušu...

zuzkat1
30. jún 2010

mali sme living lab na baterky ale bolo to nanic ... kupili sme na vysavac a to je super

manka
30. jún 2010

ahoj. living lab na baterky je slaba. neodporucam. na vysavac super, to asi kazdy potvrdi.

marcelkatt
30. jún 2010

My máme na vysávač a som max spokojnááá

renabr
30. jún 2010

aj my máme na vysávač a je super, hadičková do ust je somarina, mám aj tu, ale prd to tahá, detom to vadí lebo to musíš do nosa vopchať, tu na vysávač len priložíš a ide to...paráda...na baterky by som nekupovala len kvoli dovolenke, zober si tu na vysávač a vysaješ ustami ak bude treba 🙂

krpcek
4. júl 2010

aj ja som kupila living lab, ale je to o nicom - vytiahne max. susniky aj to velmi tazko. ked sme mali nadchu, musela som ist kupit na vysavac. tu living lab uz teraz nepouzivam vobec.

olifcek
4. júl 2010

my mame Living Lab a sme spokojni...oliv to neplasi, pekne nostek podrzi a co ma vytiahnut, vytiahne...nostek mas odsavat len ked soplik vydis, ked pocujes a nevidis, tak nie... 🙂

luciferova
5. júl 2010

ked nevidim soplik ale pocujem jasne, ze ma sopel, tak to mam nechat tak? to su mi teda novoty 😅

ja mam tuto http://www.predeti.sk/?c=detail&id=4610 je elektricka a daju sa dat do nej aj baterky - na dovolenky idealna 🙂 a vytiahne skutocne vsetko, aj ked soplik nevidim, len pocujem 😉 nekupovali sme ani vysavacovu, lebo s touto sme spokojni 🙂