Aké máte skúsenosti so Sudocremom?

kristina22
10. apr 2012

Mamičky ktoré používate alebo ste používali sudocrem na prebalovanie napíšte mi ako ste boli spokojné či Vám vyhovoval a tak Ďakujem 😉 😉 😉

glowix
10. apr 2012

supersky, my ho pouzivame od narodennia a velka spokojnost 😝 😝 😝 😝

zuzkako
10. apr 2012

Ja mam doma, velke balenie a teraz neviem co s nim.Ked natieram pravidelne, tak sa z neho vyhadzeme. Kazde dieta reaguje na kremy inak.

carmen86
10. apr 2012

najväčšia spokojnosť, krásne nám zahojil zapareninky, ktoré nám vznikli pri braní antibiotík keďže dcérka dosť hnačkovala a fakt to mala strašnéé a ja ho využívam keď sa mi vyhodí herpes na ústach tak krásne to vysuší a rýchlejšie zahojí ako hociktorá mastička na to určená, ja vrelo odporúčam a dokonca aj sestre na vyrážky pubertálne pomáha 😉

rybecka
10. apr 2012

spokojny sme aj my 😵

ivana205
10. apr 2012

urcite vyhovuje,na to, kolko kremov sme vyskusali,tak s tym som 🙂 maximalne spokojna

ducci
18. júl 2012

my sme vyskusali aj sudokrem aj rybiu mast, ale najviac nam fungoval a vyhovoval Bepanthen, aj na zapareniny aj na vyrazky na tvaricke

andelok
18. júl 2012

sudocrem je super, pouzivame od narodenia a mala este ani raz nebola zaparena.velka spokojnost 🙂

snopkulka
18. júl 2012

tiež som spokojná 😉 ale na vážnejšiu formu zaparenín jednoznačne odporúčam kalciovú masť 😵
Inak sudocrem si niekedy dávam aj na tvár, výborne lieči zápaly

shaga
18. júl 2012

nadmieru som spokojna 🙂

honeyxy
18. júl 2012

max. spokojnost 🙂

lulu19
18. júl 2012

velmi sme spokojny

wewe22
18. júl 2012

pouzivali sme ale nam bol lepsi hipp

pancake
18. júl 2012

maxim. spokojnost aj ja

lejlla
18. júl 2012

Prave mi ho postar doniesol 400g.objednavame pravidelne aj pri prvom aj teraz pri druhom takze ja odporucam na 100%.

nikike5517
18. júl 2012

..maximálna spokojnosť 🙂 🙂 , .....naša Lea mala minulé leto potničky na hrudi, ..potrela som Sudokremom a zmizli aj tie z večera do rána 🙂 🙂 🙂

sabiatko
18. júl 2012

rybacia mast bola lepsia...

zuzanka.h
18. júl 2012

výborný používam dodnes

cecil36
18. júl 2012

Nepomohol nam, lepsie u maleho zaberal bepanthen, ktory pouzivame dodnes 😉

bianca
18. júl 2012

velmi dobry ale nepouzivali sme ho pravidelne .Davali sme masticku babatkovsku s ol.oleja co vyraba nasa lekaren.Sudocrem som davala na noc,na dlhe trasy a ked bol neaky problem alebo naznak problemu

monnikka
18. júl 2012

my sme boli spokojni, teraz pouzivam Niveu na zapareniny a ta je tiez dobra 😉

mimcak
18. júl 2012

Ahoj.My sme boli a sme spokojný. Malému vždy zabral a dlho vydrží na dubre je hustý. Nam velmi aj pomohol ked sme boli v nemocnici koli hnačkám vtedy z malého tieklo a dubku mal strašnú,ale sudokrém nás zachránil. Používam ho dodnes.

autumn11
3. dec 2017

celkom ok, ale lepšie sa nám osvedčil bepanthen care.

romco3
18. jún 2021

my sme so Sudocremom neboli spokojni. Sposoboval podrazdenie. (a to pri detom zadky umyvame vzdy po kakani). Pouzivali sme ho pri prvom dietati a ciastocne aj pri druhom. Viac sa nam osvedcili ine znacky. Potom sme presli na Weledu z DM a odvtedy nie je problem, fakt malokedy. Sudocrem co nam pozostaval uz pouzivam iba na mastenie pantov na dverach 🙂