Aké prezúvky do škôlky?

katka211
15. máj 2012

Chcem sa opýtať naša pani riaditeľka má veľký problém že dcérka nosí na prezúvky crosky - gumené topánočky, má ich rada a rada ich nosí. Nosí ich doma aj vonku a zatial sa jej nič nestalo. Viem že aj v ostatných škôlkach ich deti nosia a nikto nemá s tým problém

mojmacik
15. júl 2012

My ani neviem vlastne ake mame,lebo som z nich tak ci tak vyhodila a vlozila tie ktore mame predpisane...ale su v predu vetrane,samo latkove a zapinaju sa na pracku...teraz som kupila strihovo rovnake,rovno bez vloziek a zapinaju sa na suchy zips a na doma mame paucky deichman,ktore ak ich nanutim vobec obut sa ,tak o 5 minut su bosi a mozem sa aj pokrajat...aspon,ze v skolke teda nosia .-)

happy8051
15. júl 2012

tiez riesim tuto otazku. Natalka ide v septembri do skolky a vidim to na sandalky z Protetiky.

volnomila
23. aug 2018

@mamavera Ďakujem za radu 🙂 práve riešim, čo dám krpcovi do škôlky na prezúvky, ide prvý krát, 2,8 roka a doma si papučky v živote nikdy neobul, len bosý behá. Máte na mysli také tie papučky s otvorenou špicou so suchým zipsom na boku, ako má napr. rak?

ingrid2304
23. aug 2018

ja som obom mojim babám, keď šli prvý rok do škôlky kúpila sandále protetika, hovorím si, že ok, drahé, kvalitné. Vydržali ledva rok (rozumej v máji si pýtali nové, lebo boli zničené). To by až tak nevadilo, ale mali tvrdú hrubú podrážku. Tvarovaná áno, všetko ok, ale zle sa im v tom chodilo. Na druhý rok pýtali klasické papuče. Tak odvtedy len klasické RAK/Bardejov.

alobalka
23. aug 2018

Napr befado,renbut na suché zipsy, s otvorenou spicou a tvarovanou stielkou. Ľahké, ohybne a priedusne. Aj učiteľky chvalili, nepotila sa v nich noha.

terka1607
23. aug 2018

Aj u nás v škôlke sú tiez zakázané crocsky, kúpila som papučky značky befado, všetci chválili tak som zvedavá aké budú.

mija22
23. aug 2018

U nas su crocsy tiez zakazane... z bezpecnostnych dovodov. Dieta ma mat kvalitnu obuv, pevnu a uzatvorenu pätu, najlepsie otvoreny vrch nech noha dycha. Nasi maju od Renbut