Aké sú toto plienočky?

reni1512
27. sep 2013

Poraďte maminy, nevieme aká značka sú tieto plienočky, dostali sme darom tortu z plienok. Vďaka

janka9898
27. sep 2013

ak su take igelitove na lepaky bez toho takeho sucheho zipsu tak skor nieco take tie beiele igelitove tesco

linda20111
27. sep 2013

aj my sme dostali tortu z takych podobnych plienok, styl bol ten isty, ale obrazky boli ine boli to plienky znacka Tesco. nemali na bokoch elasticky pasik, iba take jednoduche lepky, ktore sa uz nedali po odlepeni znova nalepit.

savanah111
27. sep 2013

najhorsie plienky na svete! my sme ich mali pri prvej dcerke, len tak, ze vyskusame, a nikdy viac, precikala hned, a tie lepiace pasiky hruza, ked sa nepodarilo na prvykrat, na dalsi ho uz nenalepis a mozes zahodit. ja som pol balenia vyhodila.

whiterosses
27. sep 2013

aj my sme ich mali v torte, a musím povedať že som bola strašne nespokojná .. tie pásky sa mi trhali len taký fukot. som ich len tak vyhadzovala ... chválabohu že sme to dostali, lebo by ma šlak trafil asi ....

sampo
27. sep 2013

ja som mala raz podobne... uz davno.. a boli to wickies v zelenom baleni z kauflandu. Ale bolo to uz asi 3 roky dozadu 🙄

alena16
27. sep 2013

Otras, hlavne aby vyroba torty bola co najlacnejsia...

nativanativa
27. sep 2013

mne sa zda , ze aj nitrazdroj ich ma pod vlastnou znackou

elise
27. sep 2013

to su na 100% clever z bily mali sme a nikdy v živote nie su na suchy zips, lepia a a ak nenalepíš správne nedaju sa prelepiť a su igelitové

rora
27. sep 2013

taketo plienky som raz mala myslim CBA,kupila som taky maly balicek narychlo lebo som potrebovala par plienok a teda hroza, v balicku ich bolo asi 14 a z toho som asi polovicu vyhodila, ten pasik mi hned odpadol a ked som plienku zle pri neposednej malej zalepila uz sa to nedalo pouzitelne opravit cize plienka isla do koša.... @elise my sme kupili asi pred par dnami clever z billy a su makke,pohodlne a aj pasik maju pruzny a som s nimi fakt spokojna. Viem ze som take plienky kupila kedysi davno taktiez clever a s nimi som spokojna vobec nebola. Asi zacali vyrabat ine, lepsie (foto) 🙂

zzuuka
5. máj 2018

happy mimi su to