Ako obliecť 7 mesačné dieťa?

nika1987
3. mar 2012

maminky poradte ako obliect teraz babatko? sedi uz v sportiaku ktory ma hrubu zateplenu podsivku. myslute ze treba aj fusak? obliekam zatepleny overalik + hruba deka + nanoznik. minule mal aj fusak a bol cely spoteny. mame okolo 10 stupnov poradte

jespera
3. mar 2012

teraz uz nie su take mrazy - mozno netreba, a ked je kociar zatepleny, a ked hovoris ze bolo spotene....tak nieje co riesit, ty sama musis vidiet ci je dieta teple - ci nie...

zzzz128
3. mar 2012

@nika1987 no neviem či len ja som taká čudná,ale moja dcéra nosí iba jarnú bundu a pod to mikinu,a ani čižmy jej nedám,lebo sa spotí...Ale keď sedí v kočíku tak aj bez toho fusaku ej to myslím dosť prehnané....

kvetinqa
3. mar 2012

@zzzz128 nie si cudna. A ked ano, tak aj ja som. Maly nosi podsitu jarnu bundu, pod to mikinu, pancuchy, rifle a ked velmi lieta, tak je aj tak cely horuci... Rano sme boli na prechadzke, deti normalne behali v zimnych overaloch zababusene akoby bolo - 10. Fakt nerozumiem...
@nika1987 pri nechodiacom dietati je to sice trosku ine, ale overal, hruba deka a nanoznik je AZ AZ. uz mu prosim ta fusak nedavaj, hlavne ked hovoris, ze sa spoti... Dieta potrebuje byt aj trosku otuzovane..

lussy666
3. mar 2012

to co pises je vela podla mna...nieco uber...fusak nie, ak ma deku...a kolko dalsich vrstiev ma pod tym zateplenym overalikom? trochu otuzovat treba, ved zafuka troska vietor a ochorie...

cmulinko
3. mar 2012

myslim si,ze na 10 stupnov je to az moc prehnane..neviem si predstavit,ze ako by si ho zabalila ak by bolo vonku -10 stupnov

krtica11
3. mar 2012

netreba ich bambušiť ale treba sa divať od kial si mi sme dnes doobeda boli vonku a musim povedať že u nas duje ako blaznive takže jarna bunda ešte nehriozi mame len 4stupne ale pocitovo 0 🙂

badzova
3. mar 2012

podla mna je to tiez vela...my sme davali pancuchy, zateplene gate, body, mikinu, prechodnu bundu a fusak alebo teplejsiu deku. moja mala sa vela poti a nema rada vela vrstiev...ked bolo zima teda okolo -10 tak mala + jednu vrstvu hore, ale neprehrievala by som 😉

ikke
3. mar 2012

a sebe co obliekas?
oblec ho rovnako ako seba + ked ti len sedi/lezi v kociku max. 1 tenka vrstva oblecenia a 1 zakryvacia vrstva navyse (bud deka, alebo fusak, alebo nanoznik, urcite nie vsetky 3 naraz...). uz nemas doma pardnove babatko, co si nevie regulovat teplotu 😉

stanislavao
3. mar 2012

ked mate fusak, netreba hrubu deku. a naopak. body, svetrik, pancusky, overal, tenka deka, fusak - a dost. nakrcnik a ciapka. ine mu uz netreba

sante81
3. mar 2012

my sme dnes mali 8 stupnov, vonku slnko takze pocitovo aj 12, miesto zimnej bundy prechodná, tensia čiapka, ziadne rukavice, tensie gate. syna obliekam tak isto ako seba, deti treba otuzovat, nie ich babusit

kbeata
3. mar 2012

citala som niekedy,ze babatku o jednu vrstvu oblecenia viac ako sebe,a hlavne ked sedi,a nechodi 😉

luciferkax
3. mar 2012

UF, tak vám je fajne, u nás fučíííí vetrisko a aj ked raz polo 9+ stupnov, fúkal severák, tak o oprechodnej bunde sa nám ani nesníva. Drobcovi ročnému obliekam pančuššky, tepláky, botasky, ponožky. Body s dlhým rukávom, na to mikinka, ked je teplejšie,t ak len tričko bavlnené a na to zimná bunda. Vopchám do fusaku, ale ten má už len na nohách...

gaby21
4. mar 2012

Tak to je naobliekany az prilis, vy ste asi nechodili v tych najhorsich mrazoch vobec von, ked je pri plus desat vo fusaku a v zateplenej vetrovke 😕