Ako obliekate v 16 stupňovom počasí ročné deti?

janhe
20. sep 2016

Baby co obliekate teraz detom? Ja som sa este neadaptovala v tomto pocasi a deti chodia aj c ciapkach a hrubom a ine zas menej oblecene. Ja som taka ze mne je furt zima a tak nemozem malu podla seba obliectroč

kittie44
20. sep 2016

Ja davam body s kratkym rukavom na to tricko s dlhým rukavom,nosime so sebou zateplenu vestu ,siltovku aj jesennu ciapku :D vonka menim podla pocasia. Pod nohavice davam tenke pancusky,alebo dam podsite nohavice 🙂 niekedy stacia teplejsie teplaky na dvor

janhe
autor
20. sep 2016

Dakujem. Mne vzdy trva kym si navyknem pri zmene obdobia ako ju obliekat. Tiez som rozmyslala nad teplou vestou ale nevedela som aby som zas nebola za psychomatku ze ci to nieje prehnane.

tanag
20. sep 2016

Ja som dala dnes jesenny kabat malej, aj tak mala stude ruky. U nas riadne fuka. Tiez som jej obliekla pancuchy a tensie rifle nato .

janhe
autor
20. sep 2016

No dakujem aspon vidim ze zmyslam v poriadku 🙂 dakujem baby pomohli ste mi

katrinka8
20. sep 2016

Ja dávam malému do škôlky (koncom novembra bude mať 3) nohavice trochu hrubšie ako letné, ponožky, tričko s dlhým rukávom, na to tenučká mikina (v podstate ako tričko s dlhým rukávom) a tenká - nezateplená vetrovka proti vetru - u nás dosť brutálne fúka studený vietor. Teplomer síce ukazuje aj cez 16-17 stupňov, ale ten vietor je hrozný, pocitovo to dá možno aj o 3-4 stupne menej. Dnes som prvýkrát dala aj tenkú čiapku.

sweetlife001
20. sep 2016

@janhe preco by si mala byt za psychopatku? Ved ty sama vies co je pre tvoje dieta najlepsie a najvhodnejsie. Moja mala vcera tenke pancusky,rifle,body s dlhym rukavom,teply sveter a vestu bez rukavov. Dnes mala body s dlhym a hrubu bundu. Ma 20mesiacov.

sweetlife001
20. sep 2016

@janhe a samozrejme ciapocku tenku kedze strasne fuci

janhe
autor
20. sep 2016

Dakujem baby za rady 🙂 mate pravdu

moni244
20. sep 2016

Ja pancuchy nedavam, to sa mi zda skoro, rano mala teplaky, tricko s kratkym, mikinu, vestu a tenku ciapku