Akú kozmetiku a ostatné kúpiť pre novorodenca?

lubec
7. júl 2008

Ahojte,akurat chystam vybavicku pre mimco,chcem sa informovat,ake vlhcene obrusky ,najlepsie take,co ked vytiahnem jednu,druha ostane pekne vo vnutri a nemusim ju zatlacat ,mast na ritku,ako prevenciu proti zacervenaniu a aj uz pri zacervenani.Ako prve budem pouzivat mydielko,mozem aj navlasky ho dat?,potom olejcek Aviril,kozna mi povedala,ze olejceky su najlepsie len ptvych par tyzdnov,ze potom uz vysusuju,tak dake telove mliecko este.Prsne tampony este...Dakujem.A co pouzivate na pranie?Mam zakupeny Palmex a Lovelu.

mijka88
3. okt 2017

na ritku sa nám najlepšie osvedčil sudokrém, ten používame dodnes, čo sa prania týka u mňa jedine už len eurona je česká, je bez zbytočnej chémie, je tam okrem iného z baby vecí napr. aj olejček, ktorého stačí pridať kvapku do kúpania a potom už netreba natierať bábätko, /perfektné keď už bábo sa nechce natierať len rýchlo treba osušiť a obliecť, ako to bolo aj u nás strašný hlaaad vždy 🙂/ a ináč extra špeciál nič, servítky nám napr. nerobili dobre skoro žiadne doma sme fungovali len s čistou vodou, riadne osušiť, trošku sudokrém a bol kľud, ale samozrejme mimo domu toto propagovať moc nešlo

lilu74
5. okt 2017

Pre novorodenca vela kozmetiky neptreba.maleho kupali v niecom den po narodeni a cely sa vyhadzal....tak som ho dlho kupala len v cistej vode a natierala mu len zadocek kremom proti zapareninam bepanthen care. Neskor som skusila vzorku biodermy a ked mu sadla kupila som cele balenie lebo je dost velke a s nou problem nebol uz🤗

korecovad
14. jún 2018

Ahojte baby, žiadna tu nepíšete o aviváži chicco, nepoznáte to alebo nieje dobrá? U nas v obchode ALADDIN ju mame a aj vôňou sa mi velmi páci taká konvalinkova