Akú veľkosť topánočky na zimu?

malebiele
21. nov 2021

Ahojte skusene mamicky, chcela by som synovi kupit topánočky na zimu, konkretne tieto: https://www.littlebluelamb.sk/eu19-eu22+52/big-...

Nozku ma velkost tak 12,4-12,5cm s hrubsou ponozkou, na boso tak 12,3-12,4cm. Ist radsej uz do 14cm alebo staci 13cm? Aby mu nebolo zasa mala.

Dakujem 🙂

ailiba
21. nov 2021

@malebiele mne v obuvy odporučili 1cm rezervu. Určite by som išla do 14. Ale čo sa mňa týka, nerada kupujem cez internet topánky, najlepšie si je vyskúšať. Nejde len o dĺžku nozky. Držím palce, nech sadnu👍

malebiele
autor
21. nov 2021

@ailiba a nebola by mu tak zas prilis velka, nevadilo by to pri chodzi? Nemame zial moznost ist momentalne do obchodu vyskusat a tak skoro mat ani nebudeme 🙄

ailiba
21. nov 2021

@malebiele ja kupujem vždy tak, ako som ti radila. A veľké mu neboli. Dokonca v auguste sme kúpili prechodné (č. 21) a v septembri mu už boli malé a znova sme museli kupovať (č. 23) 😅. Nozicka rastie rýchlo. A sem, tam to riadne poskoci.

malebiele
autor
21. nov 2021

@ailiba dakujem, tak zoberiem asi tu 14cm 🙂

simsalabim
21. nov 2021

@malebiele Urcite tie vacsie. Ved nozka mu este bude rast, mensue by mu boli hned male, takto vydrzia do jari.

malebiele
autor
21. nov 2021

@simsalabim dakujem 🙂 a nebude to vadit pri chodzi, ak bude aj trosku vacsia topanka? Aby v tom necaptal

simsalabim
21. nov 2021

@malebiele Vyskusas, uvidis. No taki drobci maju topanky vysoke, snurovacie, dobre utiahnes a bude to ok.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malebiele
autor
21. nov 2021

@beata_k a ake ine? Chodi uz cca mesiac, sam, bez opory... Zasa nechcem kupovat take, aby mu boli hned male

enoula
21. nov 2021

Pozrela by som ine, u nás je to max 1cm nadmerok, inak toci nozky, pada pri behu atd... Realne bude zima este max 3 mesiace, hadam mu noha nevyrastie 1cm za ten cas

zuzanaete
21. nov 2021

Ja som starsiemu do urciteho veku kupovala za sezonu bezne 2 cisla topanok. Noha rastla, tak bolo treba kupit vacsie. Tie 13 cm su teraz pre tvojho akurat, tie 14 budu teraz velke. Ale tie 13 cm asi nevydrzia do konca zimy.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malebiele
autor
22. nov 2021

@beata_k odporucis aj aky? Zatial sa v tom velmi nevyznam, vdaka

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malebiele
autor
22. nov 2021

@beata_k ďakujem