Aký krém používate na tvár vášho dieťatka?

lenka268
10. jan 2013

S akym kremom ste spokojne? Maly dost dlho pouziva krem na tvar od Nivea, ono je to vlastne aj na telo ale nikdy mi nejak extra nevyhovoval ani nevadil. Na tvari ma take malilinke pupaciky skoro neviditelne a mam pocit ze ma taku suchsiu plet. Mozno je to z chladu, ked ideme von davam mu krem zasa od Nivea proti chladu a vetru. Chcem skusit nejaky iny, viete mi poradit nejaky kremik s ktrorym ste spokojne? Vdaka.

zuzka38
10. jan 2013

moj maly nebol spokojny ani s weledou ani od biodermy abc... tiez ma suchu pokozku velmi a hned je vyhadzany, nam najlepsie robi obycajna vazelina kupena v DM..

sarka9832
10. jan 2013

my davame cez zimu batole proti chladu a max.spokojnost,pouziva aj kamoska

evelina77
10. jan 2013

My pouzivame od oriflame mother&baby,ale v zime od bubchen kremik do zimy 🙂 a sme spokojny 🙂

lukihomamina
10. jan 2013

Náš malý má tiež pupáčiky na líčkach a ešte ich má aj dosť suché. Pasujeme sa tiež s ekzémom. Vyskúšali sme všeličo (aj drahé krémy z lekárne) ale najlepšie mu pomáha "obyčajná Indulona modrá". Už používame jedine tú. Začala som ju používať aj ja a robí mi na pleť lepšie než drahé krémy. Tiež som najprv nechcela veriť tomuto "obyčajnému" krému, ale dnes naň nedám dopustiť. Skúste 🙂

gabkostanka
10. jan 2013

mojmu nateriam taketo miesta kremom Excipial kids ma aj na 1 rucke take suchsie a na vonku mame tiez niveu

terina25
10. jan 2013

ja nepoužívam nič.čím viac kozmetiky,tým je to horšie.A myslím si,že ani netreba,ak má dieťa zdravú pokožku.ešte sa budú krémovať až až...

januliku
10. jan 2013

Teraz na von pouzivame infadolan, je fakt mastny a neobsahuje vodu, takze aj do mrazov. A inak biodermu atoderm po zinc. Tiez mame ekzemik ☹

neposedna
10. jan 2013

my mame na zimu batole proti chladu a cez leto a ajar a jesen batole (zelena tuba) alebo obyc. nivea

mawka
10. jan 2013

@gabkostanka som ani netusila, ze excipial ma aj KIDS vyrobok. vdaka za tip 🙂

domak2
10. jan 2013

kremy moc nepouzivam,sem tam z LR, ale vacsinou kokosovy olej 🙂

snopkulka
10. jan 2013

tiež to nepreháňam, ale teraz v zime mu dávam Nivea krém (pri mrazoch a vetre)... Niveu mám obľúbenú, malý má veľmi citlivú pokožku a tá ho zbytočne nedráždi 🙂

nikolet_89
10. jan 2013

ahoj ja natieram dcerku klasickou modrou indulonou a som velmi spokojna, aj ju dobre premasti aj ju ochrani proti vetru 🙂

alexis13
10. jan 2013

ked je v poriadku pokožka absolútne nekrémovať

machovalucka
10. jan 2013

ja dávam malej krém na celkové premastenie pokožky,hlavne teraz v takomto počasí,volá sa Lipobase a odporučila nám ho kožná lekárka a velmi ho vychválila a sme s ním naozaj spokojný 🙂 a ked má sem tam podráždenú pokožku ako napr.pupáčiky,tak ju natriem krémom na podráždenú pokožku s ovsom a volá sa Dermalibour-hojí,uzdravuje a upokojuje 🙂

lilianaa
10. jan 2013

ahojte, ja používam v zime na tvár pavlovičovu masť a veľmi som s ňou spokojná, inak osvedčila sa nám aj kozmetika Klorane.

cawes
10. jan 2013

Ked je zima tak hipp vieror a zima a ked ma vyrazky tak saforelle pediatricke mlieko, neviem vynachvalit cokolvek sa objavi na tele, ci mala zaparenina ci ekzem natriem tym mliekom a do pol hodiny je vsetko prec. Len je drahe 125 ml 7€ a na sk ho nema kazda lekaren.

salonkaa
10. jan 2013

mame Klorane, celkom sa nam osvedcil, len mi trochu prekaza, ze je moc parfumovany

moncicip
10. jan 2013

My pouzivame bubchen.

lianka2
10. jan 2013

My babylove z dm proti mrazu a vetru a na telo niekedy po kúpani tiež babylove detské telove mlieko a je super. Lepšie ako nivea , teda pre nás...

brumka
10. jan 2013

ahoj namiesanu kyselinu mliecnu alebo modru indulonu

veroninika
10. jan 2013

hej mofra indulona...niekdedy aj nechtikovu

ajkuska
10. jan 2013

excipial mlieko

tilly24
10. jan 2013

nivea baby

bastilly
10. jan 2013

My mame od malicka velke problemy , maly ma ekzemy, ale uz mame chvalabohu dg. mame HIT. kremujeme len zinkovou mastickou , namiesaju ju v lekarni, je super, nestoji vela , pouzivam ju aj ja na cele telo, ale nikdy netreba premastovat!!a velmimi zalezi aj to cim sa umyvate....my pouzivame len raz tyzdenne sebamed obycajne mydlo, inac nic a drzime saukazkovo 😉

monda17
10. jan 2013

tento ...

xenicka13
10. jan 2013

modra indulona

adel22
10. jan 2013

pupalkovym olejom

nice202
10. jan 2013

ziadnu chemiu na tvar nepouzivam.... a ani to neuznavam

diusik
10. jan 2013

presne modra indulona,aj kozna nam odporucila,malemu sa robil ekzem,sucha pokozka a co som mu to zacala natierat indulonou,hned sa to zlepsilo...teda zmizlo to!

simca06022011
10. jan 2013

no my mame toto sem tam na lickach a teraz dost intenzivne okolo ust a hlavne tie lica.. nie je to cervene ani nic.. iba drsne a hrbolcekove.. nekremovala som to velmi a zhorsilo sa to.. teraz som kupila biodermu a uvidime... s biokarite som bola tiez velmi spokojna, ked toto nepomoze, urcite prejdem na tie masticky.