Aký monitor dychu odporúčate?

effy777
9. dec 2021

Ahojte žienky,
Akú máte skúsenosť s monitorom dychu, značka prípadne sa oplatí kúpiť nové alebo aj bazár, prípadne market place?
Ďakujem za odpovede 🙂

ivet294
9. dec 2021

@effy777
Ahoj aj v lekárňach sa dajú požičať, netreba kupovať...

marianna_peskova
9. dec 2021

Monitor dychu Nanny. Ten má aj dobré recenzie. Videla som ho aj na bazári.

ingush616
9. dec 2021

@effy777 my sme mali tiež nanny, spokojnosť.
Ale ja by som kúpila tu na MK, alebo by som požičala. Je zbytočné kupovať nové podľa mňa.

ingush616
9. dec 2021

a my sme nanny používali asi do 6 mesiacov, a ani baterky sme v tom nemuseli meniť :D

julie19
9. dec 2021

My sme mali pozicany z pôrodnice na 6 mesiacov, stalo to 36€ a dalo sa požičanie aj predĺžiť keby sme mali záujem... podľa mna je zbytočne kupovať nový 🤷‍♀️

ivka21
9. dec 2021

@effy777 ja som si požičala z pôrodnice. Platila som 36 e na pol roka.

natalia1619
9. dec 2021

@effy777 ja som kupila z druhej ruky baby sense II, a sluzi vyborne(manzel ho kazdy den testuje lebo ked vybera malu z postielky, tak ho takmer vzdy zabudne vypnut 😂) uz druhe dieta plus bol rok u kamosky a ako tak citam tak som kupila za menej ako stalo pozicanie a plus sa da potom este predat dalej.

mimuska125
9. dec 2021

@effy777 ahoj ja som kupila tento, našla som na neho dobré referencie tak dúfam že budem spokojná. Kupila som ho na stranke dr max mali akciu skus pozriet mozno este bude.. ked využijem viem ho potom predať alebo nechať pre niekoho v rodine prípadne druhé babo

inana11
9. dec 2021

My sme pred 4mi rokmi kupili babysense II,cca 100 eur nás stal nový. Prvorodený bol na ňom rok a pól,vlastne kým spával v postielke🤷‍♀️ , potom ho mal na polroka pozicany kamos a teraz už polroka fici pod druhorodenym 😃 takze my už sme ho vyuzili veeela a stále je bezchybný,my sme raz menili baterky a teraz pod druhého sme vymenili zase a aj kamos si daval nove. Takze taha vyše dva a pól roka dennodenného používania a teda aj keď by sme is požičiavali,stalo by nás to viac,plus ho mienim predať potom🤷‍♀️

lenkapap
10. dec 2021

Ja len dodam, ze to pozicanie baby sense monitoru za 36 eur ti dokonca vseobecna zdravotna poistovna preplati ako benefit 😉 cize klucovych 6 mesiacov je zadarmo....kuk nadacia krizovatka.