Chystanie vecičiek

7. okt 2023

Pekný večer prajem ☺️ som v 28 tt kedy ste začali stavať postieľky a pripravovat všetko ? Pranie oblečenia žehlenie zabalená taška do pôrodnice a všetko ostatné ? Ďakujem za odpovede a za vaše rady . 😊

pribinak
7. okt 2023

Ked som bola doma na materskej. Skôr som nevidela zmysel. Zbytočne by sa na tie veci prášilo

petko81
7. okt 2023

Ahoj ja mám termín 3.11.
Ja mám tasku zbalenu od 36 týždňa mala som tak pri všetkých
Terás mám veci len v komode poskladane.
Prať budem o týždeň.
Postieľku muž poskalda keď budem v nemocnici.
Máme 18 mesačnú tiež spi s nami v spálni b postieľke.neviem ako to ešte vyriešime z druhou postieľku 😀

lucia13022023
7. okt 2023

Od 34tt som sa snažila pomaly kupovať veci do pôrodnice, ale postieľku atď sme postavili až v nejakom 36tt. Vtedy som aj poprala a po žehlila všetko 🙂

obleckodogymu
7. okt 2023

Začala som min.tyzden, teda 34tt keď som ostala na materskej a mala na to už čas. Veľa veci do pôrodnice, oblečko, výbavičku atď som mala kúpených dávno vopred, ale tašku som chystala a postielku sme montovali až teraz 😊
Ak máš na to čas tak kľudne môžeš, ja som času moc veľa nemala dokým som robila🤷😅

ivangeline
7. okt 2023

Manzel spravil,ked som bola v nemocnici. ;D Pripravene od toho 34tt...ako oblecenie a do porodnice veci a pod..

zenulkaaa
7. okt 2023

Som v 35tt. A teda az teraz zaciname. Skladat postielka sa bude, kupila som kolisku, komodu na vecicky… kocik sme kupili asi 2tyzdne dozadu.
Vecicky uz postupne mam, teraz este len budem prat, zehlit, kompletizovat.
Ani zbalena do porodnice este nie som.
Mas cas neboj.😊

euka210
7. okt 2023

Posledny mesiac uz mat vsetko nachystane na pripadny predcasny porod.

banalu
7. okt 2023

Postielka bola poskladana este pred tehotenstvom, bola v hostovskej pre svagrovcov ked prisli na vikend s malym. Nakupovala som nejak priebezne, ale skor od velkosti 62 a ked bolo nieco v akcii, kocik asi 3 mesiace pred, mozno skor 🤔
A nenechavaj si nic na posledny mesiac, lebo mozes sa citit vseliako, aj dobre a v pohode vsetko nachystas, alebo ako aj ja, ze som bola rada, ze sa rano prejdem po lese 20 minut a polomrtva zvysok dna 🙄 inak vsetko nakupis aj za tyzden a klucku si u vas bude podavat kurier za kurierom 😂
Tasku do porodnice mi prebehlo myslou v 22 tt, ale povedala som si - ze netreba 🙄 a v 23/24 tt som skoncila na pozorovani v nemocnici, kvoli tlaku. Potom som mala zbalenu tasku vzdy - zakladne veci, hygiena, kosele, nejake jedlo (keks, vodu), nabijacku na telefon a sluchatka... lebo vysvetlovat manzelovi v strese co mi ma vsetko doniest bolo na nervy a tlaku to moc nepomohlo, niezeby nevedel vsetko najst, ale proste v tej situacii to bolo na nervy a tak prisiel na viac krat.

x_mery_x
7. okt 2023

Posledny mesiac a tasku som zabalila dva tyzdne pred porodom. Teraz si to mozno necham na den porodu, kedze ja neznasam balenie, vzdy na ppslednu chvilu :D zoznam mam, este po prvom, tak viem co :D