Čo všetko by som mala kúpiť do výbavičky pre chlapca?

zuzkaleng
25. okt 2010

zakladne oblecenie uz mame nakupene pre chlapceka ale neviem ci treba este nieco ine dokupit , prosim poradte mi , odlisuje sa nejako vybavicka dievcatka od vybavicky pre chlapceka , kupuju sa nejake ine veci ako u dievcatka ,

dajna11
25. okt 2010

nevidím rozdiel u výbavy pre dievča alebo chlapca. máme aj babu a aj chlapca a u takých malých je to jedno....výbava ako výbava...akurát asi inej farbe 😉

stvura
25. okt 2010

Ja mam aj aj a tiez si myslim ze sa neodlisuje. Akurat pri druhom som sa poucila, ze do troch mesiacov nekupujem zbytocnosti, dieta je fakt vela v overaloch a perinke ci zavinovacke, nic co sa blbo prevlieka cez hlavu som uz nekupovala a vsetkeho len tak mierne, lebo nie je sanca to vynosit {ak zrovna nebudes mat stastie ze ti dietatko bude grckat, potom viacej oblecka}.

annie13
25. okt 2010

ani ja nevidim rozdiel mali sme kratko po sebe a nekupovala som nic ine zvlastne pri malej ako pri malom, fakt v tych prvych mesiacoch stacia overaliky dupacky zavinovacie kosielky plienky zavinovacka decka hlavne nic takze cez hlavicku
akurat maly mi mal vacsie koliky takze nejaky ten sirupcek na koliky 😉

kvojtanikova
25. okt 2010

aj ja suhlasim ze sa to vobec nelisi od vybavy dievcatka. Co sa tyka koliky - nas maly mal tiez strasne bolesti bruska takze my sme potrebovali rektalnu rurku a kvapky sabsimplex/espumisan.... dufam ze dievcatku to nebude treba. ale to vsetko mozes kupit aj potom keby bol problem. kym ziadny problem nie je, vobec ti to netreba.