Dávate ešte fusak?

janhe
20. feb 2016

Caues teraz je 6 stupnov no aj tak je zima aj mne. Dcera ma 15m a ja netusim ci jej este fusak davat ci nie. Lebo na pondelok hlasia 14st a potom dalsie dni zas 8. Tak mam ho uz vybrat ci este pockat? 🙂 radsej fusak nechat a tensie obliect ci opacne 🙂

sam2
20. feb 2016

Ach, co tie nase mami robili bez internetu a mk.... Akoto ze nas dokazali vychovat. Klobuk dolu pred nimi 😁😁😁😁😁😁😁

liwka
20. feb 2016

ja by som nechala isto fusak v kočíku a obliekla dieťa do tenších vrstiev, predsa, ak by zafúkalo, je chránená. a zasa, fusak môžeš mať z vrhu rozzipsovaný 😉

lienkaviva
20. feb 2016

Ja ešte nechávam, ešte sa mi nezdá až také teplo a občas aj fúka... len pod vetrovku mu nedávam svetrik a dávam tensiu čiapku 😉

qidko
20. feb 2016

Fusak ano pod vetrovku tensiu vrstvu...

moni244
20. feb 2016

Boze, riad sa vlastnym dietatom, nie mk, hlasenie moze byt jedna vec, realna pocitova ina, navyse kazda zijeme v inom okrese. Ja fakt nechapem, ako mohli ine matky a ich deti prezit bez internetu

atrami
20. feb 2016

Moje deti su uz školáci, nikdy som neriešila problémy na základe iných, proste tzv. sedliacky rozum, ale zlaté pravidlo, vždy o vrstvu viac ako dospelý. Vždy mali pokrývku hlavičky a ochranu noziciek - ponožky, rukavičky....ak máš pocit, že fusak áno, tak daj, zajde slnko a je chladno

katrin21
20. feb 2016

ja tiez nerozumiem, ze toto sa niekto musi pytat..
no skus si sadnut len tak niekde vonku, nehybat sa , ako dieta v kociku zo pol hodinu, hodinu....a potom si predstav, ci by si radsej nechcela mat nohy a chrbat pekne v teple vo fusaku.... Ja rozhodne ano. 8st nie je ziadne terno... radsej ho mat a odobnut, ako nemat a prechladnut....

nunik25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sojorez
20. feb 2016

Moj je narodeny v decembri,von chodime v hlbokom kociku bez fusaku- ma dlhe body,svetrik,pancusky,teplacky,overal,tensia deka pod nim,rovnaka na nom a nanoznik od kociara...

katarinamarkova
22. feb 2016

ale ved to je jednoduche, hod si do matematicko, fyzikalno, chemickeho vzorca veliciny ako:
- hrubka a kvalita fusaku
- aktualne povternostne podmienky
- vlhkost vzduchu
- teplotu
- vek dietata
- imunitu dietata
- ostatne faktory ako napr. co ma este na sebe....tu pozor pri kazdej jednej veci od tielocka, po svetrik a bundu zvazit ich veternoodolnost a hrejivost
- dlzku pobytu vonku
- bdelost a pohyblivost dietatka
- konstrukciu kocika
- klimaticke podmienky na ake je dietatko bezne zvykle, prip. aj jeho narodnost a geny rodicov
.........vsetko vynasobit, vydelit, priratat, odratat, niekde umocnit ci odmocnit..........

alebo: ked je zima - obleciem viac, ked je teplo - obleciem menej

candii
1. mar 2016

Samozrejme ze este davam vsak je zima a dietatko v kocariku len lezi alebo sedi.. ked je teplejsie menej obleciem..

zsoja
1. mar 2016

este urcite treba vsak je zima a dnes uz uplna

ekinderko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz