Dojčenská fľaša Philips Avent

katches69
22. júl 2022

Caute, co poviete na tuto flasku? Zozeniem aj lacnejsiu a lepsiu?
Alebo taku ktora je podobna tejto? Dakujem za odpovede

beata_k
22. júl 2022

@katches69 Je to dobra flasa, sklenena. Len bol problem dostat cumle. Teraz neviem aky je stav.

nikpa
22. júl 2022

@katches69 používala som ju pri prvom, lepšej fľaše nebolo tak som dve kúpila aj pri druhom. Prvý problém nastal keď mali dlhodobý výpadok cumlov, neboli v žiadnej lekárni ani na nete. Keď som prišla do lekárne tak mi panička povedala, že len samotné náhradné cumle nemajú, že si mám kúpiť celú novú fľašu a tam budem mať aj cumel. Nevedela som, či sa jej mám opýtať, či je na hlavu alebo si robí srandu, keď si myslí, že každé cca 3 mesiace budem kupovať kvôli cumlu novú fľašu. A ďalší problém bol, že po pár týždňoch používania mi začali obidve fľaše tiecť cez závit. Kamoške to isté. Takže ako som z nich bola nadšená, taká som zostala sklamaná. Fľaše som hodila do koša a viac ich určite nekúpim.

diamond007
22. júl 2022

@katches69 za mňa spokojnosť

len_nig
22. júl 2022

Dve kamošky sa sťažujú, že im tiež tečie cez závit, tak asi by som pozrela iné 😊

hermiona12
22. júl 2022

@katches69 mám doma dve také a sú veľmi dobre, za iné by som nevymenila.

mia_von_prag
22. júl 2022

Su perfektne, hlavne sklenene. Cumle mali výpadok, ale uz su dobre dostupné v lekárňach aj obchodoch.
Pretekaju len, keď zle zatvorim uzaver, to robia všetky fľaše.
Táto ma 120 ml objem, využívala som hlavne prvé týždne. Teraz ešte občas na dokrmenie po obede menšou dávkou. Asi od 3 mesiacov používam hlavne tu väčšiu 240 ml.

hederamonstera
22. júl 2022

Moja oblubena☺️ Teraz v nej ma vodu☺️ Bo uz je mala, top ze je to sklo, jedina nevyhoda ze je tazsia, pre babatko tazka na drzanie

danielahamar
22. júl 2022

Tiež mame, dudle už dostať, majú aj v 101 drogerii

hederamonstera
23. júl 2022

A to tecenie cez zavit…treba to spravne nasrobovat ;) potom uz netecie

danielahamar
23. júl 2022

@len_nig len to zle zatvárajú , stáva sa to aj mne

petkasaurus
23. júl 2022

@katches69 ja som veľmi spokojna a dostať aj náhradné cumle.