Je vhodné požičiavať vlastnú odsávačku mlieka?

lienka55
10. aug 2012

Mile maminky,
rada by som pocula vas nazor ,pripadne skusenost ci je dobre,vhodne poziciavat vlastnu odsavacku mlieka?Nakolko som ju uz druhy krat pozicala,ja ju momnetalne nepotrebujem,mam ju schovanu iba pre pripad keby nahodou este niekedy,......,pre sestru.Ved ked sa osetri a vyvari nema sa co stat???dakujem

mandarinkadarinka
10. aug 2012

nie, v pohode. iba ju vysterilizuj, nic nehrozi 🙂 a este k tomu od sestry 🙂

lucka_or
10. aug 2012

ja si tiez myslim ze je to v poriadku

zmrzlinkams
10. aug 2012

tak vravi sa že by sa nemali odsavačky požičiavať a preto v nemke odsavačky strojček sa požičiava a nadobka ta sa každej mamičke zvlasť vyberie zo sačku, ale tam to neprevaraju a nesterilizuju len to vždy po sebe oplachneš pod vodou a to je ine, doma si to vyčistič a vyvariš a je to ine myslim že aj do umyvačky možeš tu nadobku dať ja tak dava cumle a flašky a cumle na flašky do umyvačky a v pohode (ked bola mala malička tak som vyvarala v hrncoch asi od pol roka vyvaram v umyvačke) ani pri odsavačkach by to nemalo vadiť ale kludne ju možeš sestre použiť nech si ona vyvari a potom čisty a ty si tiež ked budeš potrebovať vyvariš. aj dudliky by sa nemali babetku ocumlať v ustach ale oplachnuť vodou a robi sa to a nie jedna mamička 🙂 škoda kupovať ak ju mate v rodine keby to stalo 2 e kašlať na to kupi sa nova ale takto a sama pišeš že si ju už požičiavala ..... 🙂 a stalo sa niekomu niečo 🙂

katren
11. aug 2012

ja som tak pozicala sesterke, vysterilizovanu a taka sa mi aj vratila.....ked tu osobu dobre poznam, preco nie.....aj nabuduce, ked bude treba..... 😉

carmella
11. aug 2012

vysterelizovat a je to v pohode , ved aj v nemocnici tak robia

boska79
11. aug 2012

mne by to vadilo mat pozicanu odsavacku

romea
11. aug 2012

A preco nie co je ine materske mlieko jed? Ved sa vysterilizuje 🙂 my sme mali rucnu pozicanu, neskor som si.kupila vlastnu a s radoatou som ju pozicala viem ake je to drahe axkrd to niekomu pomoze aby pekne kojil nevidim problem 🙂