Odsávačky mlieka

effy777
20. dec 2021

Ahojte
Keďže som prvý krát tehotná a aktuálne už si zbierame potreby do budúcna tak by som sa rada info k odsávačkam.
Akú ste mali vy skúsenosť? Manuálna alebo elektrická a prípadne aká značka a dosatocna info keďže nechcem utratiť 100€ tak či mala niekotra z vás aj skúsenosť kupenia z druhej ruky. Napr market place na fb.
Ďakujem 🤗

buzz5
20. dec 2021

@effy777 mala som ručnú ale išli mi ruky dopadnúť keďže bola malá v inkubátore celé som to musela odsavat rukami, po niekoľkých dňoch mi muž cez marketplace zohnal elektrickú rovno na obe prsia naraz, konečne som si oddýchla. Už ju nepotrebujem, predám za 15€ ak chcete

karhu
20. dec 2021

medela rucna ci elektricka, kupila som i tu a boli ok, nove aj nepouzivane

petamich
20. dec 2021

urcite elektricku a bud medelu alebo avent a urcite by som kupila pod rukou - vysterilizujes a kopec usetrenych penazi, pripadne ak predava nejaka kamoska alebo osobne znama bytost este lepsie, ja som mala od kamosky 🙂

zuzka_ke
20. dec 2021

@effy777 a v prvom rade, este nevies či ju vobec budes potrebovat 🙂 kúpila by som si ju len v prípade potreby, nie ako súčasť každej výbavy

alexandra2468
20. dec 2021

Elektricka, medela.
Vela ludi predava aj novu par krat pouzitu, lebo nevyuzili.

snehulak77
20. dec 2021

Kúpila by som len v prípade potreby. Pre mňa ručná o ničom, na elektrickú som chodila v nemocnici nejaký ten týždeň, ale mlieka bolo stále menej a menej. Takže som ju chcela kúpiť, ale nakoniec som nekúpila, keďže mne odsat nedokázala.

kattky
20. dec 2021

Ja mam rucnu avent no mne odsala max 20ml a kupila som od kamosky elektricku a ta je ovela lepsia.

marianna_peskova
20. dec 2021

Odporúčam elektrickú, aby si si oddýchla. Niekedy totiž odsávaš mlieko aj v noci a určite sa ti nechce pravidelne mačkať páčku ručnej odsávačky. Mám dobré skúsenosti so značkou Avent.