Kozmetika pre novorodeniatko

janullikle
13. jún 2012

mamicky ktora z tychto kozmetickych znaciek vam najviac pasuje zo skusenosti pre novorodeniatko? dakujem
ASTRID
Aviril
Batole
Bella Baby
Happy
Bupi
Fixies
HiPP
Indulona
Johnsons Baby
NIVEA Baby
Schauma
Sudocrem

xlucia
13. jún 2012

@janullikle cista voda, sudokrem, infadolan a bepanten.

majka1981
13. jún 2012

@janullikle novorodeniatko nepotrebuje ziadnu kozmetiku - len vodu 😉 . pokial nie je ritka cervena, tak ani na zadocek nic 😉 .

janullikle
autor
13. jún 2012

do akeho veku je len voda? cize teraz este nemam kupovat ziadnu kozmetiku?

xlucia
13. jún 2012

@janullikle prve mesiace ti voda staci. ak ti bude nieco chybat, dokupis. zasoby si urcite nerob, babetku to zatazuje pokozku a tebe penazenku

mafynka
13. jún 2012

skus kupit detske mydielko,,lebo cistou vodou nezmyjes krem na ritku,,,ja som len ritku umyvala mydlom,,zvysok tela cistou vodou

luliu
13. jún 2012

cista voda, sudocream, bupi, bioderma

hradnapani
13. jún 2012

@janullikle cista voda je uplne top; a ak bolo treba tak u nas to bol Sebamed, ale ten nemas na zozname 🙂

mireag
13. jún 2012

@janullikle
welleda - telove mlieko. Obcas mydlo na ritku - sebamed alebo babylove.
Cca v roku sampon na vlasky sebamed. To je vsetko. Teraz pouzivame excipial, lebo syn ma velmi suchu pokozku.
U nas plati: co najmenej vody a este menej pripravkov. 🙂

ivv
13. jún 2012

no pre nas to nebola ziadna z tych znaciek.. 😝
v prvom rade ako napisali baby - cista voda. ritusu som umyvala sebamed syndetom, neskor weleda mydlom, natierali sme weleda nechtikovym olejom, ale len trosku, dlho nam vydrzal, tusim aj pol roka 😝
okrem toho sme pouzivali bepanthen, imazol. sudokrem nam az tak nepomahal pri podrazdenej ritusi.

janullikle
autor
13. jún 2012

takze ani olejcek zatial nereba?

xlucia
13. jún 2012

@janullikle netreba. niektorym detom sedi, vacsine upchava pory na kozi

janullikle
autor
13. jún 2012

a ake plienky na zaciatok? Dakujem pekne za odpovede 🙂

asfodelka
13. jún 2012

@janullikle ja tiez odporucam sudokrem, na ritku mydlo, inak nic netreba, obcas sme sa masirovali olivovym olejom. plienky sme mali od zaciatku pampersky. skusali sme rozne ale nic ich netromflo.

janullikle
autor
13. jún 2012

pampersky biele, zelene alebo oranzove?

katren
13. jún 2012

@janullikle je uplne jedno ake plienky, hlavne velkost NEWBORN 😉
Dominika nosi Pampers a Michal Huggies

izuskam
13. jún 2012

odporucam umyt babu len ritku, pod pazuskami, pod krkom detskym mydlom. Ja kremujem malu raz za tyzden. Na ritku pouzivam sudokrem. Plienky pampersky biele su ok.

krenkova
13. jún 2012

@janullikle ja pre novorodeniatko určite odporúčam biele pampers, sú vynikajúce a my sme používali od narodenia prírodnú kozmetiku Weleda 😉

bonaqua111
13. jún 2012

@janullikle
ja mam rocnu dceru a okrem rybacej masti na ritulku, ktoru som pouzila asi 3 x ju nicim nemazem.
Umyvam ju detskym mydlom, uplne obycajnym bupi a vlasky niveou detskou.
Inak vobec nic.

silvia.t
13. jún 2012

my pouzivame od narodenia weledu,hipp...neviem si bez kozmetiky kupanie predstavit,tak potom babatko krasne vonia,a ten ritual olejcekovania a masirovania milujem ♥

baklik
13. jún 2012

na umyvanie telicka HIPP, na ritku Nivea SOS, zriedkavo sudocrem (nam dost vysusoval pokozku v zahyboch) a len na vystipane miesto. na telo sme najskor pouzivali telove mlieko nivea nutrisensitive. potom sme podostavali aj hipp olejcek, bupi olejcek, krem z oriflame. vsetko v podstate zbytocne, pretoze maly ma suchsiu pokozku, ktoru musime premastovat. takze momentalne testujeme emolient BABE, zatial sa zda byt v pohode...

baklik
13. jún 2012

@silvia.t nas maly ritual olejcekovania a mastenia priam neznasa... nuz co, chlap 😀

baklik
13. jún 2012

@janullikle pampersky su najlepsie tie biele, teda premium care. tie davame na noc a v pohode, ani raz precurana plienka a to vypije pocas noci aj 360 ml mlieka. cez den davam pampers active baby, tiez fajn. pampers sleep and play ani nekupuj - to su tie najjednoduchsie pampersky, o nicom. pre novorodenca sme mali huggies organic cotton, boli fajn. a vyskusali sme aj plienky Fixies - po 3 hodinach vzdy precurane a obrovske... nikdy viac.

minewka
13. jún 2012

Na telo Aviril, na tváričku domáca nechtíková mastička....a olejčekujeme ako večerný rituál dodnes 🙂

Pri kúpaní čistá voda, cca posledný mesiac na vlásky 2x do týždňa Bupi šampónik.

Plienky Bella Happy.

babymarket_sk
13. jún 2012

@janullikle
Mydielko - " plienkova" oblast
Šampónik na vlasky...
Po kúpaní používať telové mliečko, nie olej - pokožka potom "nedycha"

barustek
13. jún 2012

@janullikle my sme použivali a stále použivame na ritku sudocream, na teličko aviril kedže ma velmi suchu pokožku plienky sme mali prve dva mesiace pampera premium care a teraz mame pampers active baby a som velmi spokojná a mydlieko bupi biele a vhlcene utierky su super nivea alebo JOHNSONS Baby ale neparfumovane NA ZAčIATKU URCITE

janullikle
autor
13. jún 2012

viete aj o nejakej stranke kde sa daju plienky kupit lacnejsie ako v obchode?

dioliana1
13. jún 2012

@janullikle tu v bazariku

baklik
13. jún 2012

@janullikle sleduj akcie. casto byvaju napr. v tescu. ale inak mozno aj www.feedo.sk. ale mne sa vzdy viac oplatilo sledovat akcie. nakupujem plienky len pocas nich.

baklik
13. jún 2012

@janullikle jo, a este, co sa tyka vlhkych utierok - kup si tie, ktore su urcene specialne pre novorodencov. napr. pampers sensitive alebo nivea newborn. 😉

glowix
15. jún 2012

my sme pouzivali len sudokrem a sebamed detsky syndet na kupanie a to je vsetko...nekremujeme s nicim..