Ktoré plienky majú vpredu výrez na hojaci sa pupok?

martinkaha
3. feb 2014

Dočítala som, sa, že je vhodné zohnať do pôrodnice plienky pre novorodenca, ktoré majú vpredu výrez. Ten je tam proti tomu, aby nebol dráždený hojaci sa pupočný kýpeť dieťatka...prosím, poraďte, ktorá značka má takýto druh plienok? V obchode som také nevidela...možno máte niektorá info... 🙂

marllik
3. feb 2014

BELLA HAPPY NEWBORN 😉

madono
3. feb 2014

zatiaľ som takéto na SK nevidela.

kikuleenka
3. feb 2014

huggies newborn

oka15
3. feb 2014

Aj my sme mali Huggies Newborn, doporucujem.

elen83j
3. feb 2014

bella happy new born,ja som mala pri oboch 🙂

sisaka
3. feb 2014

Pampers aj Huggies newborn maju tieto vyrezy (aspon teda v Kanade urcite)

martina646
3. feb 2014

Huggies urcite maju, preto som ich kupovala do porodnice, ale cely vyrez nie je na pupceku, ale inde, kedze novorodencovi konci plienka kdesi az na prsiach. Ale inak plienky to boli dobre, len ten "akoze vyrez" je tam uplne zbytocny a je to len lakadlo na kupu.

grossmann
3. feb 2014

Huggies newborn sme mali aj my a hoci mala moja pri narodeni 3,8 kg, pupcek mala aj tak v plienke...

lucinocka
3. feb 2014

my sme mali normalne pampers, dokonca dvojky, ani jednotky som nekupovala..a zohla som jej aby mala pod pupkom..a veru nam pupcek odpadol na 8 tyzden po porode

radikuk
3. feb 2014

tiez sme kupovali normalne pampers, zohla som pod pupok, aj tak mi nie je jasne, ako ten vyrez moze sediet vsetkym babatkam, ved nie vsetky su rovnako velke... 😕

klincek
4. feb 2014

huggies..ale bolo mi to platne ako hadovi nohy, pretoze baby sa narodili mensie (do troch kil), takze ten vyrez mali niekde v oblasti zaludka 😀

nigguska
4. feb 2014

Ahoj,toto je len dalsi tah,ako kupovat drahsie plienky s nejakym vyrezom...staci kupit normalne plienky a zohnut ich pod pupcek...

melesmeles
4. feb 2014

staci zohnut plienocku nepotrebujes vyrez. a ako ti pisu baby, babo moze byt mensie a vyrez mu nebude sediet, takze plienocku musis tak ci tak ohnut.

megan_
10. feb 2014

ahoj tieto majú a sú fakt super http://www.bella4you.sk/bella-4-you/eshop/1-1-S...

lucikaa
10. feb 2014

aj my sme mali huggies, ale aj tak som musela zohnut.

senta_sofia
10. feb 2014

my sme ani nezohybali a vobec to pupcek nedrazdilo

mammaroma
10. feb 2014

Bella happy newborn, mala som ich, ale podľa mňa tiež výrez netreba, naozaj stačí zahnúť. Mojej maličkej aj s výrezom boli dlhé a to bola priemerne veľké bábo. Ale sme spokojní s touto značkou.

delavitta
24. apr 2015

presne tak, vyrez na pupok nie je az taky dolezity, ale teraz ho maju okrem bella aj tie japonske moony 😉