Mal by malý chlapec spávať v slipkoch alebo bez nich?

strakuleska
5. dec 2015

Manzel mi tvrdi, ze chlapec ma spavat v slipoch (ze aby nedochadzalo knejakemu zbytocnemu drazdeniu). Na druhej strane je moja mama, ktora to nevie pochopit, ked mu na noc obliekame pod pyzamko aj slipky. Mne to tiez pride prijemnejsie, spavat bez nejakeho spodneho pradla. Mate o tomto nejake informacie?

silaviat
5. dec 2015

sice nemam chlapca ale podla mna bez.. naco zbytocne skrtit este aj cez noc.. ved nech sa mu "luftuje"... odjakziva deti spavali bez spodneho pradla i dievcata ...

8291
5. dec 2015

Tiež si myslím ze bez slipov.a hlavne aj dve humy ho tlacia jedna na slipich druhá na pyžame.Inac aj môj muž spava v slipoch a cez zimu si na ne natiahne aj pyžamo co mu furt okomentujem ze načo😖

meluela
5. dec 2015

@strakuleska aj manzel spava v slipoch a na tom ma pyzamo? jasne ze bez, vsak cez noc ma byt telicko volne .. a povie ti to aj kazdy detsky lekar ak by si sa spytala

8291
5. dec 2015

@meluela neviem co to majú tí chlapy za sprostý zvyk😁

sissy27
5. dec 2015

@strakuleska celkovo slipy neprospievajú chlapskej plodnosti... a teda naozaj to mať všetko nonstop natlačené v slipoch... jedine zbytočné podráždenie bude tam, kde ho budú tlačiť gumičky... neviem, ale tvoj manžel sa cíti nejak "zbytočne dráždený" keď je bez? 😅

jeennyv
5. dec 2015

@strakuleska ja som sice mlada baba, ale poviem ti tak..ja od malicka neznasam, ze aj pyzamo aj nejake gatky alebo nieco...roky spim v takom tom maxitricku na spanie a len gatky alebo ked sa inak neda, na navsteve ci u niekde mimo domu, tak len nohavice od pyzama, proste na noc byt taky naobliekany je horor, preto som ja urcite za to, ze ked pyzamko tak bez alebo urobte kompromis, kupte take take tie volne spodky co su niekedy aj po kolena a bude pokoj...

evelynm
5. dec 2015

rozhodne BEZ slipov, len pyzamo.

siska53
6. dec 2015

@strakuleska co? Spat v slipoch? To som v zivote nepocula. Normalne pyzamo,to je omnoho prijemnejsie.

ckatka
6. dec 2015

Bez

erickatt
6. dec 2015

Bez. Ved gulky musia odpicinut. My tez nespime v podprsenke

maslenka47
6. dec 2015

@strakuleska pane boze to su otazky. VY sa neviete dohodnut?! Ste rodicia alebo gestapo? Nech dieta spi tak, ako je to jemu prijemne ...

alysea
6. dec 2015

Jednoznacne bez. V dosledku nosenia tesnejsieho spodneho pradla dochadza aj k zakryveniam muzskej pychy...ja mam syna a nikdy nespaval v spodnom pradle.Snazim sa ho naucit na boxerky nech ma 'volnost' ale radsej ma slipy...no na noc urcite len pyzamo

moni73
6. dec 2015

jednoznacne bez!

puklica13
6. dec 2015

Mam 3 synov a v zivote by ma nenapadlo davat im slipy...aby mali v dospelosti problem s plodnostou?

butterfly333
6. dec 2015

@strakuleska jasne že bez slipov ,mám syna a nikdy som mu na noc slipy nedávala je to blbost zbytočne to má tam natlačene treba to mat volné.

jana_eyre
6. dec 2015

Ja ako dieta aom vzdy bola pod pyzamkom hola a preto ani detom pod pyzamo nic nedavam, prislo mi to prirodzene, natlaceny v spodnom pradle su cely den, na noc sa ma oddychobat.. Dieta lezi, pretoci sa, tam sa mu nema pri akej prilezitosti nieco drazdit..

koniarova
6. dec 2015

Kokos, myslela som, že ma tu už nič nemôže prekvapiť. Na a predsa môže. Prepáč, ale to je ozaj nenormálna otázka. 😕 😕 😕

rebeka7501
6. dec 2015

@strakuleska a manžel tiež spí v slipoch aby nemal trenie ? Takú chujovinu som ešte nepočula. Počas spánku si má telo odpočinúť.
Že by sa niektoré matky začali riadiť zdravým sedliackym rozumom ?

slavicita
6. dec 2015

ja mám syna aj dcéru a obaja spia bez spodného prádla...ja takisto neznášam keď mám pod pyžamom nohavičky...načo??? odmalička deti učím, že pod pyžamkom majú byť holý, aby pipík oddychoval a cikulka sa vetrala...a deťom to vyhovuje...prvé ako syn príde zo škôlky, tak hodí zo seba všetko dole a dá len pyžamové gate a voľné tričko...dcéra detto...ak si si nie istá, spýtaj sa doktorov ( detského aj urológa, čo ti povedia, nech to dajú na papier a daj to prečítať manželovi )..🙂

vejula
6. dec 2015

@strakuleska určite bez slipkov 😉

moni73
6. dec 2015

ja vlastne mam jednu vec, co hovori ZA. ked sa raz mala v skolke cez obedny spanok zobudila, ze jej treba cikat, stiahla na wc pyzamko a curala cez gatky 😀

dai
6. dec 2015

@strakuleska neviem... ja to nechavam na detoch ako je im prijemne... syn spi bez a dcera s gatkami. Syn jnak nosi len trenky, slipy su mu neprijemne

lienkafoj
6. dec 2015

jednoznacne bez slipov - ved semenniky su nato rastene vonku, lebo spermie k riadnemu vyvinu potrebuju o cosi nizsiu teplotu ako je teplota tela. ak chces mat v budducnosti z dietata neplodneho chlapa, len mu tie slipy obliekaj aj na noc, urcite sa ti v dospelosti podakuje.....
@strakuleska

googwife
6. dec 2015

No určite bez ak mu to nevadí. Bohužiaľ môj syn spáva v trenkach plus pyžamo veľa krát som sa snažila presviedčala, ale asi sa necíti dobre keď je nahý čo už 😒

ena70
6. dec 2015

@strakuleska preboha k akému dráždeniu??? môj malý odjakživa spáva bez slipkov...veď celý deň sa mu to tam dusí, tak nech si cez noc aspoň oddýchne a trochu sa vyvetrá... isto to neni dobré sa tak pariť..

deltaa
6. dec 2015

Moj muz spi nahy a mne vycita ze nosim nocnu koselu a nohavicky 😝

gretocka
6. dec 2015

akonahle sme na noc odlozili plienky, spava maly bez slipkov na noc. Neviem o akom zbytocnom drazdeni hovori tvoj manzel, ale ja naopak povazujem za zbytocne aby dieta tlacili aj v noci viacere vrstvy oblecenia. Ak je pyzamko z dobrych prirodnych materialov a nikde netlaci a nereze, tak nie je potrebne pridavat dalsiu vrstvu

milota164
6. dec 2015

urcite bez, musi mu to aj vadit ked sa napr spoti tak sa mu to ani neususi

andrejka1974
7. dec 2015

urcite bez

hanka_april
7. dec 2015

moja dcera neznesie ani spodok pyzamka, spava len v nocnych kosielkach a pod tym hola, akurat som premyslala, ako to bude riesit v skolke, ci tam mozu mat hole prďole 😀 😀 😀