Na monitore dychu sa nám spúšťa alarm

marrycvengrosova
12. nov 2022

Prišla som si po radu mám pre malého monitor dychu v postielke a posledné dva týždne sa mi stáva že sa sám spustí alarm ale huka maximálne pol minúty a sám prestane ... Pri tom malý mi pokojne spinká a pekne dýcha.. Zo začiatku to nerobilo.. Tak mi to nejde do hlavy dala som aj nové baterky všetko..

danica2711
12. nov 2022

tak ho reklamuj

katie253
12. nov 2022

@marrycvengrosova aký máte matrac v postieľke? Je tam kokosová vrstva v ňom?

nikpa
12. nov 2022

@marrycvengrosova nám sa tak spúšťal alarm a tiež sa mi zdalo, že syn normálne dýcha a nakoniec mu zistili apnoe.

veronika3110
12. nov 2022

mne to robilo niekedy, normálne som všetko resetovala, poodpájala, popripájala, zase všetky nové baterky a už bolo ok

mima172
12. nov 2022

Máte ho nový alebo už používaný po inom dieťati? V prvom prípade ho reklamujte a v druhom - bol pred používaním u vás nakalibrovaný?
Dôvody môžu byť aj iné - hrúbka matraca, dieťa je mimo platní (co asi nie) a iné. Nám pipal 2x, len nám malú nezachytil, keďže mala niečo cez 2kg.

alberto1
12. nov 2022

@marrycvengrosova dajte monitor na matrac a na monitor deku. Aj nám sa to stávalo, ale takto uz nie

kacena4
12. nov 2022

ak mate spravny madrac moze sa spustat aj preto ze dieta slabo dycha, najma ak sa nezobudi a spi dalej. monitor je nastaveny tak, aby sa sam zapol pri znizenej frekvencii pohybov ci dychacich alebo tela neviem uz presne ale ak klesne pod cca xy dychov za minutu spusti sa aby sa dieta prebralo a zacalo dychat pravidelne

cubo2
12. nov 2022

Môže to byť príliš hrubým matracom, ak je medzi monitorom a bábom príliš veľa mäkkých vrstiev, tak monitor nedokáže zachytiť pohyby hrudníka bábätká a spustí alarm.. my sme mali takto falošný poplach, prvý krát sme vleteli do spálne, obidvaja so ženou tep 200 a malá spokojne spala ako drevo 😄 a keď sa alarm pustil ten večer už tretí krát, tak sme vedeli, kde je problém

marrycvengrosova
autor
12. nov 2022

@alberto1 takto som to dnes aj dala