Kde mi opravia monitor dychu?

janula_jana
16. apr 2015

Prosím o radu mám od švagriny požičaný používaný monitor dychu pre bábätko, ale alarm, keď dieťa prestane dýchať nefunguje. Prosím o radu, ktorý technik by vedel niečo také opraviť. Konkrétne značku Hisence, ktorú mám opravujú až v Brne, keďže je po záruke neoplatí sa ho tam už posielať. Prešla som technikov v Žiline no tí nevedia čo je monitor dychu a nie u ochotní sa pustiť do opravy. Ďakujem za každú radu 🙂

tova
16. apr 2015

nespoliehala by som sa na opravu takej krehkej veci. So svagrinou sa dohodni ze sa zlozite na poly na novy, alebo nech si kupi ona novy uz musi byt starsi ked ty si nic neznicila. Ja mam 2 angelcare pouzivane par krat uz 6r. a asi pojdu do kosa, plne funguju. len nie som na sk.

kuukii
17. apr 2015

súhlasím s @tova radšej sa so švagrinou dohodnite a kúpte nový. Je to krehká vec a určite sa Ti bude lepšie spávať, keď budeš vedieť, že funguje na 100%. Aby si opravár nevypýtal dosť a potom aj tak nebude fungovať. Ale keby som vedela určite Ti veľmi rada poradím, odporučím opravára. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre