Najlepšie plienky veľkosť 3

martik543
12. aug 2021

Ahoj mamičky,
dcéra čoskoro prejde na plienky veľkosti 3, vedeli by ste odporučiť, ktoré sú naj? Veľkosť 2 sme vyskúšali bevola, lupilu ale aj tak sme sa nakoniec vrátili k pampers premium care, ktoré mala aj vo velkosti 1. Zostať pri pampers alebo vo veľkosti 3 sa nájdu lepšie od inej značky? Vďaka.

evita_g
12. aug 2021

vyskúšaj dm-kové babylove, podľa mňa sú super.

andreagartnerova
12. aug 2021

Ja používam Pampers premium care ale sem tam aj babylove. Keby máme DM u nas asi používam len tie.

mariska1989
12. aug 2021

Ja dlhodobo používam Pampers active baby 152 ks sa dá kúpiť v Coop jednote za 24€

barus26
12. aug 2021

@martik543 od kedy sa narodila mala používam pampers premium care.. tiež má teraz trojky

barien
12. aug 2021

@martik543 jednoznačne DM baby love ale aj lupilu Lidl sa dajú 😉 Pampers sú overená klasika ale podľa mňa zbytočne drahé a pokiaľ tvojmu mimi pasujú rôzne druhy tak skús tú DM 😊

petamich
12. aug 2021

za mna zatial vedu babylove z DMky aj 1 aj 2 ky su super 🙂

13riska13
12. aug 2021

Babylove jednoznačne aj za nas

pseudomonas87
12. aug 2021

@martik543 za mňa babylove sú top,Pampers dcére nesadli vôbec.

traktor
13. aug 2021

@martik543 tiež babylove👍

lyci
13. aug 2021

@martik543 Baby baby soft. slovenska znacka, bez parfumov, latexu, nechlorovane, s ohladom na prirodu... take vlastnosti ma maloktora znacka (napr. pampers pure, ale tam si clovek riadne zaplati, aby v plienkach nebolo telove mlieko a aby neboli bielene chlorom). okrem toho mi bezne znacky pridu nekvalitne a ze maju taky chlpaty povrch, hlavne z DM som bola sklamana. ja uz som presla len na pants a tam nie je velky vyber. teraz mame dada, tiez by mali byt eko, polska znacka, celkom sa daju, ale tiez mi trochu vadi povrch plienky. este je ceska znacka Bobilo. tie su fajn, len trochu drahsie ako baby baby soft

lenuska9999
13. aug 2021

@martik543 my používame doteraz pampers pants a nedám na nich dopustiť. Super sedia a nepretecu. Sú aj lacnejšie ako premium care.. a v tescu majú na nich často akciu

nevenka
13. aug 2021

Babylove uz zmenili tie plienky, nie su uz take ako byvali, aj lidlove. Mne na nich vadi, ze uz nie su take uzke, ten strih, su siroke a kratke, prekakava sa mi az na chrbat. Viem porovnat hlavne tie Nature, ci Eko, ci ako su oznacene, niekde som mala povodnu plienku a teraz.
Pampers Premium care maju super strih, ale chemicky smrdia. Tak sice drahsie, ale na noc mame Pampers Pure a na den Dada Premium, taky zlaty obal. Tie su uplne cistucke biele, bez chemickeho zapachu.
Baby baby soft sme skusili, ale tiez boli siroke a bez tych gumiciek, nesedeli dobre. Ale cistucke, biele, bez zapachu.
Ale upozornujem, ze ja nemam deti typu Michelin, ale skor sliziky, dlhe a chude. Takze my potrebujeme vyssie plienky a uzsie. Vacsie cislo to neriesilo.
Na foto Babylove plienky, porovnanie. Teraz su tie sirsie...Maju tie kanaliky a su aj tensie...☹

nevenka
13. aug 2021

A tu su Dada Premium...

freets
13. aug 2021

@martik543 bella happy plienky

zuzanka.zuzu
13. aug 2021

moony 😎

zuzmmm
6. sep 2021

@nevenka
Ja odporucam Huggies.
Vyskusali sme lidlove (v ziadnych pocikany tak nerycal ako v lidl plienkach), dm babylove, dada (velke sklamanie pre mna), Bella Happy, coop a pampers.
Kym ma dieta riedku stolicu naj plienka je pampers premium care (znacne sa to vcucne 🙂
Potom neskor stacia obycajne pampers.
Mne sa maly pri pampers pants osypal- mali gumicku a to bola najvacia vyhoda a na tu asi zareagoval.
Na radu svagrovej sme zhanali Huggies a teda bola som milo prekvapena. Asi obnovena vyroba v CR. Plienka je jemna, makka, save jadro nekonci na zadnej strane 10cm od okraja ako u pampersky ale asi 4cm, takze vydrzi nam celu noc. Ja mam “dlhe” a stihle dieta a bol problem najst vyhovujuci aj rozmer aj “kapacitu” hlavne na noc. Len opatrne pri velkosti plienka/pants. Su tam ine kg a to je smerodajne. Dobre je si vypytat od niekoho par ks na vyskusanie.

tianna
6. sep 2021

@martik543 Pampers, ale Pure 🙂