Najvhodnejší paplón a vankúš pre dieťa

lexica
27. sep 2013

Ahojte,chcela by som sa opytat akej kvality ste kupovali paplon a vankus pre dieta 2/3 rocne,podla coho ste vyberali a rozhodovali sa?dik

felicitka
11. nov 2013

Ahoj, ja som kupovala priamo od výrobcu antialergických paplónov... pozri www.limar.sk. a už dospelácke rozmery. Keď malá mala 2 roky som jej zariadovala detskú izbičku, tak som už jej kúpila ant.prikrývku super + vankúš 70x90 z antial. gulíč. majú tam aj pekné návlečky a všetko zo 100% bavlny. A teraz som kupovala od nich vreckár pri postieľku a som úplne spokojná- Sú aj tu v prof. -pod Limar. A majú aj celkom dobré ceny .

miliba
11. nov 2013

@felicitka Súhlasím aj já mám z Limaru.

lexica
autor
11. nov 2013

dik za info

majdulienka
16. mar 2015
Používateľ majdulienka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majdulienka.

Baby prosím poradte mi kde kúpim kvalitné paplóny a vankúše? aj pre malú aj pre nás, dakujem 🙂

hena6
20. mar 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@majdulienka ja som kupila skvele aplony od slovenskeho vyrobcu vhodny aj pre alergikou

kvetka589
24. mar 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@majdulienka aj ja by som potrebovala poradit hlavne nech je lahky neznasam ked ma paplon zatlaci do postele si papamtam babkyne periny ked ma zakryla nemohla som sa ani otocit odvtedy to neznasam

tenerifka
24. mar 2015

Kupila som nedavno velmi lahucke a zaroven velmi teple paplony v ZARA HOME, najprv len pre seba, a ked som ho vybalila a videla, aky je uzasny, doobjednala som pre celu rodinu
http://www.zarahome.com/es/es/cama/nórdicos-y-r...

milica313
27. mar 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@majdulienka @kvetka589 baby ja som teraz kupovala paplon s dierou je lahky a dobre sa pod nim spi ale maju aj klasicke paplony a je to slovensky vyrobca ateraz je akcia

kvetka589
1. apr 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@milica313 videla som to niekde na nete nono neviem zda sa mi to take divne

milica313
7. apr 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@kvetka589 preco divné? ked budes mat vacsie brusko a budes moct spat len na boku budes to brat ako vykupenie z nespavosti 🙂

hena6
9. apr 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@kvetka589 ked ho raz vyskusas pochopis 🙂 ja ho mám par mesiacov a je super tak isto ho má aj syn a pochvalije si :D

dasa71
14. apr 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

Baby z coho by ste odporucili prvy vankus a paplon pre 2 ročné dieťa ktoré sa odkopava, potrebujem zohnat nejaký lahucky paplon tvrdi ze ten co ma je velmi tažky

kvetka589
14. apr 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@hena6 no rozmýšlam že ho vyskusam niekde som citala ze sa to dá aj zapnúť ale netusím ako a neviem si to velmi predstavit

miriamka001
14. apr 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

Ja som objednala paplóny z www.prespanok.sk. Máme od nich aj matrace, boli sme spokojní, tak keď som potrebovala paplóny, neváhala som. Syn sa tiež stále odkopával, takže po celý rok používa letný paplón. Je ľahučký, takže mu tak nevadí. Ja by som pod nim v zime asi zmrzla, ale on je spokojný 🙂

hena6
15. apr 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@kvetka589 áno dá sa zapnúť mám aj fotku 🙂 ked ho zapnes mas klasicky paplon a tu obliecku mozes pouzit tym padom aj na obycajný paplon

kvetka589
17. apr 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@hena6 haha tak takto som si to ani nepredstavovala prave si ma ukecala aby som to kupila 🙂 ty mas ktorý lebo je ich viac druhov co som pozerala

hena6
20. apr 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@kvetka589 urcite budes spokojna mne sa s tým paplonom velmi dobre spí 🙂

kvetka589
21. apr 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

už je doma 🙂 🙂 ale obliecky su este v prácke 🙂

lubaska21
21. apr 2015

my sme kupovali v lidli... aj s manzelom mame z lidlu a su to skvele paplony, tak aj malej sme taky kupili a spi si pod nim ako v bavlnke...

hena6
23. apr 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@lubaska21 a uz si ho prala? skus ho oprat na vyssej teplote ako 40 a uvidis co z neho zostane sestra si ho tiez kupila a po prani siel rovno do smetiaka.

hena6
23. apr 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@kvetka589 🙂 to je z alee vera? ci sa mi to zdá? lebo nie je úplne biely

lubaska21
23. apr 2015

@hena6 tak urcite ho nebudem prat na vyssej teplote ako 40st... zatial som ho neprala... takze neviem povedat... uvidime :P zatial spokojnost tam je :D

dasa71
27. apr 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@kvetka589 to čo je :D :D to si kde kupila?

kvetka589
29. apr 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@dasa71 to je paplon s dierou este si ho nevidela? kupila som ho tu 🙂 http://grasshopper.sk/ maju tam pekne a kvalitne veci

dasa71
30. apr 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@kvetka589 veu ze nie 🙂 idem pozriet dakujem a naco je vlastne dobry?

milica313
11. máj 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@dasa71 mne teraz po porode velmi bodol ta diera je dobra aj na vetranie ran chápes nie 🙂 mne ho drahy doniesol hned po porode a aj sestricky sa pýtali že co to je ci som si ho roztrihla a tak :D

kvetka589
12. máj 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@dasa71 paplon sluzi dobre na termoregulaciu tak ze sa v noci nebudids ze ti je teplo 🙂 a ma to dokonca aj lepkarsky posudok 🙂

dasa71
25. máj 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@kvetka589 tak to som nevedela a dá sa to niekde precitat? @milica313 ahaa no tak taketo vyuzitie ma nenapadlo

kvetka589
27. máj 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@dasa71 http://www.holeyquilt.com/sk/ roluj dole a tam to nájdes, je tam celý posudok od dvoch lekarov

dasa71
2. jún 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@kvetka589 dakujem idem si to pozriet a ten paplon je aj detsky som pocula je to pravda?