Novorodenec - čo všetko mu kúpiť na oblečenie?

mechurik
25. mar 2008

ahojte, zaujima co presne okrem dupačiek čapičky a topanočiek a rukavičiek a uteraku treba zakupiť miminku, kto mate skusenosti, treba mikinku už od narodenia alebo čo sa dava takymto detičkam? dakujeem
ešte ma napadlo. v obchodoch som si všimla, že maju novorodenecke oblečko ako jednu veľkosť do 5 kg, a potom ako dalšiu veľkosť od 6 kg čiže 0-3 mesiace, nestači rovno kupiť tuto druhu veľkosť hned?

jett
28. mar 2008

ahojte, no mne hovorili, že sa mi malá narodí veľká, tak som kupovala veci od 62 a ona sa narodila 2,5kg 😅 Všetkooo nám bolo veľké aj 56 a 50 boli len na objednávku 😠 . Ale myslím, že z 56 treba mať niečo, na začiatok... A lepšie je si nakúpiť veci dopredu, lebo ja som sa prvý mesiac do obchodu nedostala, keďže malá bola ako čert a nikto ju nechcel pestovať 🙄

bobula46
23. mar 2020

Ja som prvé body kupovala v predeti.sk obyčajné biele. A potom už kadejaké, keďže sa syn narodil maličký, tak aj v kik sme veľa kupovali, potom hm, lindex, reserved, next, zara. Mne vyhovovalo aj Tesco - F&F, najmä celé dupačky (pyžamko)
A pokiaľ chceš pozrieť (najmä pre dievča) nejaké krásne bábikovské, tak newbie je ako stvorené 😀