Oplatí sa kúpiť vanička Stokke Flexi Bath?

sandra151
4. mar 2021

Máte s ňou prosím skúsenosti?či sa oplatí kúpiť?
Ďakujem

queen_mary
4. mar 2021

@sandra151 ja som kupila. Neoplati 😅 super bol ten drziak/vanicka na novorodenca, ak si nie si ista. Muz to dlho pouzival. Ale ta vanicka je fakt malicka, pouzivali sme ju asi 3 mesiace a kupovali sme vacsiu. Ja som ju kupovala v brendone za 60€, a urcite to za tu sumu nestoji 🙂 brala som ju aj kvoli cestovaniu, ze je skladna, ale ten prvy polrok sme nejako vela zasa necestovali.

kiki68
4. mar 2021

Neoplati, akoze my ju mame a vobec ju nepouzivame. Lepsie je ta vanicka z ikea za par eur.

sandra151
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
queen_mary
4. mar 2021

@sandra151 asi tak. Ja som sa z nej tesila, ale potom som videla ze ehm, toto na dlho nie je 😅 nakoniec som kupila 3 klasicke vanicky (my doma, svokrovci a rodicia moji). Stali ma vsetky tri dokopy tusim 30€

kiki68
4. mar 2021

@sandra151 je to blbost, vyhodenych 40 eur. Jedine ta vlozka do toho je dobra, lenze tu musis kupit aj tak separatne 😂 Takze nekupuj to vobec.a hlavne tu vanicku prelozit napr na stol je husarsky kusok, cele sa to trasie a tazke je to jak fras. Naozaj chces 8 tyzdnov po porode dvihat 20kg vody. Vies co, moj muz to tak ofrflal, ze stokke nechce vidiet 😂

kiki68
4. mar 2021

@queen_mary vies co , ono nam to potom neslo dobre sklopit uz, akoze nedrzal ten cuplik, cim sa to uchyti. Proste sa to furt rozislo.