Poraďte nočné svetielko ako rýchlu pomoc pri nočnom prebaľovaní

ladybug138
18. júl 2019

Ahojte. Vedeli by ste mi poradiť nejaké jemné svetielko na noc, na dojčenie, prebaľovanie, také, aby som bábätko v noci zbytočne príliš neprebrala? Klasická lampa z nočného stolíka svieti dosť. Najlepšie by bola nejaká, ktorú objednám aj z internetu, bývam v malom meste a už sa necítim nikam jazdiť (Ikea, atď.). Ďakujem.

nini1010
18. júl 2019

Akurat vcera som to riesila a vybala som tuto.
http://www.perinbaba.sk/nocna-lampicka-s-projek...

kika831
18. júl 2019

@ladybug138 myslim, ze v Draciku som videla take nocne svetielka. Skuste pozriet 😉

ladybug138
autor
18. júl 2019

Ďakujem ☺️

fiafia
18. júl 2019

@ladybug138 my sme kúpili v Lidli. Je senzorova, keď je tma zapne sa. Svieti ozaj len tak aby sa nepovedalo. 😁 Viem ju v noci skontrolovat, zákrit, prípadne keď sa zobudí v noci tak sa nebojí. A do detskej mame tiež z Lidla senzorovu a tá má obraz princeznej tiež záležitosť cca3e. Žiadne veľké svetlo tak akurát aby si človek videl pod nohy 😂😂

momoqui
18. júl 2019

@ladybug138 ja som kupila v jysk asi za 5 eur (mozno aj menej) lampicku na baterky, treb ju zapnut/vypnut manualne a nechavam ju aj celu noc zasvietenu, babo urcite nezobudi. Videla som ju aj v pepcu

kikidee
18. júl 2019

My mame taku tu hviezdickovu Master star, tiez lacna zaleziTost. Sveto tlmene, neudrie do oci a nepreberie deti, pitom vidno vsetko co treba. Ale nesvietime celu noc. Nechcem mudrovat, ale tzv spankovy hormon, melatonin, ltory je velmi dolezity pre rozvoj a aj pre dospelych pre kopu veci, sa vyplavuje len v uplnej tme. Je dobre takto naucit deti spavat odmalicka. Moje deti maju pohodovy spanok (ak neratam nejake ine problemy ktore samozrejme obcas su) a neboja sa tmy.

tatisna
19. júl 2019

Ja som používala turistickú celovku obycajnu čínsku za 10 eur. Posvietila som si presne tam kde bolo treba ☺️

ladybug138
autor
19. júl 2019

Ďakujem za tipy 🙂 ja ju práve chcem len, keď bude v noci nejaký problém, určite nie na celú noc zapnutú, lebo ja sama u toho nezaspím, ja musím mať úplnú tmu 😁

siska53
19. júl 2019

@ladybug138 my sme mali taku, kde sa dalo nastavit viacero modoc, cize aj taky uplne slabý. Ale neviem, kde sme kupovali. Bola to taka dotykova lampa.

lusyc
19. júl 2019

Ja používam taku ledkovu reťaz na dve baterky z pepca za 2,50€.