Posteľ a izba pre dvojročné dievča

manchester1987
4. mar 2014

nasa mala bude mat pomaly 2 roky a ideme jej prerobit velku izbu len sa neviem rozhodnut aku postel kupit maju take male ze pre deti aby sa naucili spat v posteli len mne to pripada take male a neprakticke ze za chvilu z toho vyrastie a budeme kupovat dalsiu postel. vydela som na internete aj taku co by sa mi pacila ze ta postel ma poschodie len odtial asi padne. zase moj synovec taku mal ale ako vacsi. doteraz kreslila v kuchyni na stoliku s jej high chair co je vlastne na jedenie a chceme jej do izby kupit stol a stolicku ja som zase chcela take pre malicke deti a moj manzel ze uz pre vacsie tak neviem. ako ste vy prerabali detske izby?

miku1
4. mar 2014

@manchester1987 My sme kúpili rovno poschodovú posteľ, nakoľko sme čakali v tom čase už druhé bábo. Určite by som ja osobne nekupovala nejakú malú posteľ, a potom o 3-4 roky zase nejakú inú.

moni244
4. mar 2014

no ja som ešte izbu neriešila, ale určite už kúpim klasickú dlhú posteľ, určite nie malú a potom po chvíli ďalšiu

prasiatko30
4. mar 2014

Presne radsej si vyhliadni uz normalnu 2m postel - moje obidve prechadzali hned do 2m a to ta starsia isla do velkej postele nejako oko 1,5r a veru neviem si to vynachvalit zvyknu si rovnako a nemusis za 2r kupovat dalsiu postel

zuzka_bluzka
4. mar 2014

my sme robili nedavno izbu pre nasu 1.5 rocnu a tu velku postel so zabranou si neviem vynachvalit, urcite kupit rovno 2x0.9 m a tato ma napr aj moznost prestavby na poschodovu 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
asimama
4. mar 2014

ahoj my sme pred cca pol rokom kupovali malemu decku izbicku..kupili sme z aska-nodo..klasiku studentsku izbicku.ked pojde do skoly dokupime stolik..tot vse 🙂 a na kreslenie mame plastovy stolik a stolicku..za par eur v tescu..uplne to staci.. 🙂

katrinka8
4. mar 2014

@manchester1987 - ahoj, my sme dcerke v 2 rokoch kupili velkacsku postel 😉 Moj svagor kedysi pre svoje deti vyrobil z dreva zabrany, aby nespadli, ale deti uz vyrastli, tak sme tu zabranu zdedili. Dcerka ma 3,7 roka, zatial ju ma stale. Ale zabrany sa daju bezne dokupit, daj si do googla "zabrana na postel" a najde Ti 😉 Preto by som urcite volila hned velku klasicku postel. Odporuca sa pre deti od 90 cm vysky (skor nie - ale preco, to neviem, len som to niekde citala).
Stolik na kreslenie sme kupili zatial len detsky s 2 stolickami v Ikea - drevene. Zatial jej je stale dobry. Velky stol planujeme dokupit pripadne az ked pojde do skoly, mame pracovnu s klasickym pisacim stolom a je jej veliky, ked tam chce nieco robit, musi klacat. Stol a stolicky budu este sluzit teraz 3-mesacnemu syncekovi, cize ja si myslim, ze tento typ nabytku sa minimalne tie 3-4 roky vyuzijete (od tych 2 rokov, my sme to tiez tak nejak kupovali, ked mala 2). Ak planujete druhe babo, tak moze nabytok malicky zdedit 😉 Navyse, stolicky ficia v kuse, nielen na kreslenie pri stoliku, nosi si ich hocikde po byte, ked chce dociahnut - ci uz v kuchyni alebo hocikde 😉
Cize za nas postel uz klasicku dospelacku so zabranou a stol a stolicky detske 😉

asimama
4. mar 2014

😀 oprava 😀 z tesca 😀

katy2
4. mar 2014

my sme kupili, ked mala dcera 2 roky, rovno dve velke postele 200x90 - vtedy som bola tehotna so synom.... Teraz maju obaja uz velku postel... Urcite by som nekupovala mensiu a potom vacsiu....

ivetlo
4. mar 2014

http://www.domestav.sk/sk/katalog/jednolozko-so...

manchester1987 Mi máme asi tú istú čo odfotila zuzka_bluzka. Synovi sme ju kúpili rozm rovno 2metre keď mal 1, 4roka a sme boli s ňou spokojný aj sme a tak už aj dcéra má takú istú a má 1 rok aj päť mes a uz v nej aj spava .posielam aj link na vyrobcu.

bibistec
6. mar 2014

my mame tu mensiu postel 160 cm dlhu so zabranou proti vypadnutie a naokolo teda zo strany steny hlavne tiez bocnica aby sa stena neoskrela nevyrastie z toho tak skoro a hlavne ved nechcem aby mala tu istu postel 20 rokov...ale hlavne masivne drevo urcite nie drevotriesku. Avsak dlho tam nespala , pristahovala sa k nam a to ma 4 roky a spi stale s nami vo velkej posteli, takze uvidis sama. hlasne nech sa aj jej postielka paci, moezes dat taky baldachyn alebo zavesy na konstrukciu okolo postele aby to bolo take princeznovske, vselico sa da vymysliet