Používate kozmetiku Weleda pre detičky?

friduca
21. okt 2011

Pouziva niekto tuto kozmetiku pre deticky?Je dobre pouzivat uplne cistu kozmetiku bez vselijakych chemikalii,alebo klasiku-Nivea.....

milica313
25. feb 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

neplanujem toho vela kupovat ale rada by som prirodnu kozmetiku a hlavne kvalitnu a jednu znacku 🙂 sestra mi tiez odporuca weledu tak asi vyskusam najprv na sebe a neskor na babatku 🙂

canama
25. feb 2015

@friduca Niveu by som urcite nepouzivala, a toboz nie pre babo. Dnes je prirodnej kozmetiky na trhu uz naozaj dost a za celkom prijatelne ceny, takze podla mna nie je o com.

drahusa2
25. feb 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@milica313 my používame weledu všetci dokonca aj manžel si ju pochavluje 🙂 Prirodná kozmetika je u nás top a aj ine veci od weledy 🙂

mamickajanka
26. feb 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@drahusa2 aká je ta panska kozmetika? chcela by som ju objednat pre manzela ja weledu pouziva a aj mala ale aká je panksa kozmetika tak to netusim

ivanka.7
26. feb 2015

Ono aj prirodna kozmetika nemusi byt uplne prirodna - ani od weledy nie je vsetko uplne prirodne. Plus ano, harmancek a ine bylinky mozu narobit sarapatu, ale to je individualne. Za mna - ked si to detska pokozka nepyta, tak nedavat nic, cista voda a prirodne ciste mydlo bez prisad. Ked je problem (teraz s druhou som prisla z porodnice so zacervenanym zadockom, prva problemy mala vzdy len pri zubkoch tak 2-3 dni), tak az potom riesit nejaky produkt.

dasa71
27. feb 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

baby kde je lepsie kúpit weledu? sestra bude mat narodky a viem ze pouziva tuto kozmetiku tak jej chcem spravit radost a kupit nieco co sa jej zide a nie hlupost

mamickajanka
2. mar 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@dasa71 ja objednávam z ich stránky weledy.sk tam majú vždy všetko v obchode nemusia mat vsetko co chces 🙂

dasa71
3. mar 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

aj ja objednávam z ich stránky 🙂 pýtala som sa preventivne ci sa da aj inde za lepsie ceny ale cez net je to urcite pohodlnejsie 🙂 a ked som v drogerii tak tam miniem ovela viac ako by som chcela 😀

kvetka589
10. mar 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

Poradte mi dobrú pletovu kozmetiku ale prirodnu a najlepsie aby nebola velmi vonava nerobi mi to momentalne dobre a zacala mi strasne mastniet plat môže to byť tehotenstvom???

idunnashop
10. mar 2015

@kvetka589 dobrý večer, rozhodnutie pre prírodnú kozmetiku ako takú, Vám v tehotenstve môžeme len odporúčať. Aj v našej ponuke môžete nájsť množstvo produktov od rôznych značiek certifikovanej prírodnej kozmetiky, ktoré sú bezpečné pre Vás a aj ešte nenarodené bábätko. Napr. Denný krém bio Aloe https://www.modrykonik.sk/shops/my-shop/kozmeti... a produkty z tejto rady pre čistenie pleti alebo Hydratačný krém pre alergikov bez parfemácie https://www.modrykonik.sk/shops/my-shop/kozmeti...

evicka547
12. mar 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@kvetka589 a akú máš pleť? podla toho je najlepsie vyberat kozmetiku 🙂 mozno aj preto ti nerobi dobre tá ktorú používas 🙂

kvetka589
20. mar 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@evicka547 ako som otehotnela dost mi zmastnela plet ale iba na cele a nose a líca mám trosku vysusene tak ze netusim aký krem si mam kupit 😒

mamickajanka
23. mar 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@kvetka589 ja mám tiež mastnú plať skús si vybrať niečo od weledy nevonia tak ze ti nebude dráždiť nos a je prijemná na tvary 🙂

kvetka589
24. mar 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@mamickajanka a ktorý konktretne pouzivas a kde to kupim?

mamickajanka
26. mar 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@kvetka589 ja kupujem weledu a kosatcovy kremik a este mám pletovu vody na mastnu plet 🙂 a vacsinou ju kupujem v dmke alebo cez net podla toho ci ju v dorgerii maju 🙂

kvetka589
26. mar 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@mamickajanka dakujem a pomaha to lebo ja som mala pred tehotenstvom mastnu plet ale teraz je az moc moc mastna a vyzera to hrozne ani make-up si nemozem dat

stastnazena2
30. mar 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@kvetka589 ja mam tiez odkedy som tehotna mastnu plat a vyskusala som weledu a mozem povedat ze pomaha plet uz nie je taka mastna ale vies v tehotenstve to tak byva hadam to po porode prejde 🙂

kvetka589
1. apr 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@stastnazena2 no to viem ze je to aj hormonmi ale dufam ze to kozmetika aspon trosku odstrani chcem vyskusat tu weledu len by som chcela nieco ako vzorky ak by mi to nesadlo nahodou

stastnazena2
16. apr 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@kvetka589 mne pomohla co sa týka plati v tehotenstve velmi a maju dobre produkty a nie len kozmetiku

kvetka589
17. apr 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@stastnazena2 vcera som to objednala aj mliecko aj vodu aj krem ale az vecer tak rátam ze pride az v pondelok no som zvedava hadam pomoze aspon nieco 🙂 dakujem za radu

drahusa2
21. apr 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

Baby weledu pouzivam dlho ale neviem zistit co je najlepsie na detsku vysusenu pokozku okolo nosa, malý to ma vysusene a potrebujem mu to niecim natriet aby to nestipalo

moni244
21. apr 2015

@drahusa2 hojivy zazrak z oriflamu, alebo avonu, alebo klasicka Marina krem

drahusa2
21. apr 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@moni244 to som skusala ale on si to zotrie ze je to moc mastne tak ze to nema cenu ked si to hned utrie do rukava alebo do vreckovky

stastnazena2
22. apr 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@drahusa2 ja som zacala pouzivat celú detsku radu od weledy aj malý bol dost vysuseny a pomohlo mu to dokonca aj ja s tým niekedy natriem 🙂

drahusa2
23. apr 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@stastnazena2 ktorý konkretne je dobrý na suchu pokozku na tváry?

stastnazena2
24. apr 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@drahusa2 ja ho natieram tým nechtikovým pletovým krémikom a pomaha to len sa trosku tažsie rozotiera ale inak je super

ali223
27. apr 2015
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

baby cim ste detickam natierali hlavicku a vlasky moja malá má 4 dni a má velmi vela tek kory na hlave ze jej to mam naolejcekovat a pomaly vycesavat aký olejcek ste a to pouzivali?

flipflopi
29. apr 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

@ali223 ja pouzivala od weledy kremik na tvar a pouzivame ho stale mala sa uz nakremikuje aj sama hoci obcas je kremik aj ide ako na tvaricke 🙂

dasa71
25. máj 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

Co vsetko bude drobec potrebovat z kozmetiky? Pozerala som weledu ale je tam toho taaak vela ze neviem vybrat 🙂 poradte mi