Poznáte dáke značky zdravotných topánočiek?

tamia
12. máj 2008

ahoj,
aké poznáte značky zdravotných topánočiek pre deti, prípadne www stránky? A aké kupujete vy drobcom? Vyberám malej topky a na nete skoro nič nemôžem nájsť. Pozerala som santé a protetika. Ďakujem!

bobket
31. máj 2010

elefanty by som vedela zohnat deichaman tu mame aj ked tie ceny.....ach jaj,ale co by clovek neurobil pre zdravie svojich detiiiii no nie,xixi

katy1979
31. máj 2010

Tak skus nejaku detsku obuv ci zdravotne potreby. Nejake snad v mt budu.

bobket
31. máj 2010

ano mame tu celko dobre zdravotvnicke potreby tak pozriem tam,ale aj v lekarni maju myslim 🙂

bobket
1. jún 2010

@katy1979 pozerala som vcera papucky elefanten no ale tie nemaju vymodelovanu tu stielku len taku rovnu.....

katy1979
1. jún 2010

Deti do 3 rokov nemusia mat klenbu ale mozu. Potom musia sadnut ale presne na nohu. Dolezita je pevna pata a vysoka obuv aby bol pevny clenok. A papucky nie su vhodne. Odporucaju aby deti chodili v kozenej obuvi nie latkovej. Robia sa aj celkom schopne papucky ale tie tiez stoja okolo 20eur

bobket
1. jún 2010

katy tieto su dobre? prepac ze tolko otravujem ale chcem pre maleho to naj lebo aj u nas sa vyskytla plocha noha 😒

katy1979
1. jún 2010

Ak maju pevnu patu a dobre mu drzia nozicku tak snad ano. Nesmie mu tam noha plentat a ani pata a ked chytis patu topanky skus s nou pohybat zo strany na stranu. Malo by to ist minimalne alebo vobec. Ja som ortopedovi niesla ciciban papuce tak zevraj no da sa. Na superfit topanky povedal ok.

k1k2k3k4k5
12. jún 2010

Ahojte, vie niekto prosim poradit, kde v BA maju dobry vyber detskych sandalkov SANTE? Pozerala som na nete, ale v BA maju 21 predajnych miest....

kamka_baranova
16. jún 2013

Protetika

aurav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrej343
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenapol
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandrika1986
8. okt 2013

Ja kupujem pre deti topánky a papučky v Protetike a som spokojná 🙂