Môžem vyprať výbavičku v prášku Savo bez chlóru?

zuzana92521
30. apr 2019

Ahojte maminky, prosím vás, myslite, ze by som vybavicku vyprať v prachom prášku savo bez chlóru? Alebo musím kúpiť zvlášť iný prášok? Ďakujem

vrabcek15
30. apr 2019

Ahoj,ja som v bezchlórovom save neprala🙂 a asi by som ani neprala🙂ale je pravda,že som výbavičku oprala v detskom tekutom Persil prášku, a prala som v ňom aj keď boli malé asi tak do pol roka..potom som prešla na naše pracie prostriedky a pohoda🙂

kristina2412
30. apr 2019

@zuzana92521 ja by som tiež kúpila detský prášok. Nám sa osvedčila Lovela.

zuzana92521
autor
30. apr 2019

@vrabcek15 ako ono to je normálny práci prášok, ale asi kupim aj ja persil sensitive a v tom operiem. Lebo nie som si istá. Mam už síce dve deti, ale teraz v tomto tehu som ako prvorodicka. Veľa som zabudla 😊😂 ale kúpim ten persil asi aj ja

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vrabcek15
30. apr 2019

@zuzana92521 🙂 v pohode či má človek jedno alebo tri stále sa človek učí..🙂ale možno je savo dobré na odstránenie fľakov🙂

klaudia_kaja
30. apr 2019

Ja mám bupi, veľmi krásne vonia, taktiež mám aj aviváž a aj prášok či kozmetiku

barboritta
30. apr 2019

@klaudia_kaja a si spokojna?dnes som ho mala v rukach.a operie pekne?

zuzana92521
autor
30. apr 2019

@vrabcek15 no to ano pekne vyperie aj prádlo vonia sviežo. Len škoda ze to nie je aj pre tie maličké veci. Lebo mam nejaké a tie asi budem museet vyprať asi najprv ručne aby tie mini fliačky boli super

beky1813
30. apr 2019

Ja periem jedine v tomto novom save, perfektne vyperie, persil sa nan nechyta, aj malej tam periem od jej pol roka, co som ho objavila. Keby som ho objavila skor, vyperiem jej aj vybavicku

beky1813
30. apr 2019

@vrabcek15 to nie je kladicke savo, to je novy rad praskov na pranie

barboritta
30. apr 2019

@beky1813 a farby nevyblednu?tiez som nad nim rozmyslala

lusiiija
30. apr 2019

Periem tiež v save alebo persile zvyčajne obom deťom som v tom prala od malicka nikdy som neriešila nejaký detsky a podobne jedine avivaz kupujem detsky sensitive

evasustiakova
30. apr 2019

Za mňa jedine Frosch Baby 🙂 vypral krásne aj fliačky...a čo nevypral tak som použila od nich maju aj sprej na fľaky ...spokojnosť maximálna 🙂

katrin21
30. apr 2019

Urcite by som neprala v nicom tak agresivnom..naco?? Prala som v Lovele senzitiv, prasok, nie gel.. gely su grc

veronikaszabova
30. apr 2019

@katrin21 agresivnom?? Ved to je normalny prasok ako Ariel, Persil...

klaudia_kaja
30. apr 2019

@barboritta používam ho od narodenia a nemám s ním problém, ak som mala nejaký v, ktorí nešiel oprať som použila antiflíček 🙂

zuzana92521
autor
30. apr 2019

Ďakujem vám žienky za vaše rady. 🙂😊 Aši skúsim vyprať veci v tom save, myslím, že ak to poriadne práčka odstredi tak by to malo byt fajn. 🙂 MMM novú pracku tak môžem prat od nevidím do nevidím 😂😂😂

bublinka127
15. apr 2020

@zuzana92521 ako si spokojna s tym Savom na biele a farebne? Ja som ho kupila a udajne dost peni? A co vona? Akurat mam rifle obliate kavou tak uvidim

zuzana92521
autor
15. apr 2020

@bublinka127 ja si to nemôžem vynachváliť. Prádlo po tom vonia sviežo a aj dobre perie.. Napríklad požičala som rex prášok, a po vypršaní mi smrdelo prádlo zatuchlinoz a to som mala skoro kovu rpacku