Prosím o tipy na dobré eshopy s detským tovarom

verpa85
22. nov 2011

rada by som vedela s ktorými mate dobre pozitivne skusenosti, kde sa da dobre nakupiť komplet vybavicka a hračky, knižky
prip. ktorým sa radšej vyhnuť
dakujem za kazdy tip

anaxamon
22. nov 2011

ja odporucam bazar tu na koniku, ale to len ak ti nevadia veci z druhej ruky. kedze deti vedia z veci velmi rychlo vyrast, castokrat su tie vecicky temer ako nove.

renin
22. nov 2011

@verpa85 a nechcete sa pozrieť tu na Bazári na Modrom koníkovi.Ja už nakupujem len tu.

anjelicek26
22. nov 2011

@verpa85 - chces len slovenske, alebo aj zahranicne, co posielaju na Slovensko (?)

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikab1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkatrencin
17. apr 2013

@freyusha nejaké vecičky som si práve objednala tak som zvedavá 🙂 ceny sú fajn

jasmina56
17. apr 2013

@anjelicek26 dajte mi prosím tip na zahraničné, čo posielajú aj na Slovensko 🙂 ?! ďakujem pekne

evening_star
17. apr 2013

Ja ti skôr napíšem, ktoré nie - predeticky.com - absolútne som nebola spokojná s obchodom. Po prvé, čakala som na tovar vyše mesiaca (!) Hoci mali napísané, že určité položky nemajú na sklade, ale takú dlhú čakaciu dobu som teda nečakala, max 2-3 týždne, ako to býva zvykom. Ani žiadny mail sa neobťažovali poslať, že ich mrzí, že tak dlho čakám na tovar - patrilo by sa aspoň zo slušnosti. Po druhé, keď už tovar prišiel, tak som bola zhrozená - tovar síce prišiel taký, aký som objednala, ale úplne iné farby a vzory. A keď som im napísala, že to čo, tak vraj oni za to nemôžu, lebo im už také vzory, aké som chcela, nedovážajú. Tak na kieho oného to majú v ponuke? Po tretie, objednávala som si tam popôrodné nohavičky 5 kusov, prišli mi len 2... A zaplatila som plnú sumu. Keď som im to napísala, pani sľúbila, že cenový rozdiel mi vráti na účet, ale doteraz nevrátila. Navyše už len ako perlička, tovar prišiel nevkusne zabalený len v takom čiernom vreci, všetko bez originálnych obalov - napríklad dojčenské fľašky prišli vybalené iba tak hodené s ostatnými vecami vo vreci. Hrôza, nikdy viac!

sandrika1986
28. apr 2013

Ja som spokojná s eshopom - eshop nataly a najlacnejsiepredeti.sk . Nakupovala som u nich už viac ráz oblečenie pre deti 🙂

reppka10
25. feb 2015

ja som vyskúšala MI-kids.cz, max. spokojnosť a teraz posielajú zľavový kupón na ďalší nákup, dodanie bez problémov, kvalita super, niektoré ceny nižšie ako som našla na heureka.sk, odporúčam vyskúšať, alebo aspoň nakuknúť 🙂

evka8756
26. feb 2015

Veľká spokojnosť s e-shopom www.mojanjelik.sk 😉 určite sa na túto stránku pozri 🙂 Kvalita za dobré ceny!

dorotka66
27. feb 2015

ja nakupujem tu a som veľmi spokojná 🙂 www.gap.eu

patkah128
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
abigel1
4. mar 2015

My nakupujeme na www.baby-land.sk