Spací vak pre ročné dieťa

dally55
22. okt 2023

Ahojte, dcérka spinka v spacom vaku ktorý potrebujeme vymeniť tak zvažujem spaci vak už s nožičkami. Viete poradiť? Mam síce dilemu či ten s nožičkami jej nedá väčšiu voľnosť v postieľke ( už teraz v beznozickovom je v postieľke ako maly tiger kým zaspí :D ) ale ide mi skôr o to čo sa dáva na chodidielka? Ponožky? Nebudú stále dole? Skúsenosti? Ďakujem

petamich
22. okt 2023

nozickovy spaci vak ma vacsinou tie nohy tak, ze ich mozes mat vonku, ked to vyhrnies ale aj prekryte, ked ten patent prelozis (je to tak usite) a teda ja si napr. davam sit od Krido Sewing for Kids na FB

oblecenie99
22. okt 2023

Môj syn bude mať 4 roky a akurát som mu objednala ďalší, lebo sa v noci v kuse odkrýva plus mu vadí, keď sa zamoce do paplona. Ja na to nedám dopustiť, úžasná vec.

mimi3008
22. okt 2023

@dally55 Ja mam zo stranky perinbaba, som velmi spokojna, syn ma na nohach ponozky natiahnute na pyzame, lebo inak sa mu pyzamo vzdy vytahovalo pod ten patent z vaku a mal lytka velmi studene. U nas by uz v inom vaku nebol, leboi ked bolcod narodenia na klasicky vak zvyknuty, ked mal 1 rok a prislo jeho 1. leto, od vaku si odvykol a neznieosl, ze ma mat uvaznene nohy dnu. Doteraz (ma 4 roky) spi v nozickovom