Stačí umývať tváričku vodou?

vintage_lady
17. okt 2013

Ahojte mamky.. 😀 umyvate tvaricku detom len cistou vodou alebo aj detskym mydlom? moja 5-rocna si umyva len vodou, vecer dame krem a rano tak isto vodou a teraz krem proti chladu..len som si vsimla na lickach a okolo ust trosku cervene, sem tam, ekzem nemame, tak som rozmyslala ci staci len cista voda..pripadne s akou znackou ste spokojne..dakujem, 😉

dida38
17. okt 2013

ano, ja umyvam tvaricku len cistou vodou....a kremy zatial nepouzivam, este nieje taka zima, zeby som proti chladu musela ich natierat...a pouzivam obycajnu modru niveu v zime...

babulina
17. okt 2013

U nas tiez len vodou, krem proti chladu davme az v treskucej zime, ak mam pocit ze maju suchsie licka tak mastim niveou

m_ij_ka
18. okt 2013

aj ja umývam malej tvár len čistou vodou, malú krémujem keď ideme von s krémom batole

stanislavao
18. okt 2013

@vintage_lady samozrejme, ze len cistou vodou. ani dospely si neumyva predsa tvar mydlom. krem je velmi dobry Excipial - nedrazdi pokozku, je aj na ekzemovu pokozku, neni alergenny.

alena16
18. okt 2013

Naco krem proti chladu? 😕 Ved nieje -10. I tak je to podla mna iba reklamna blbost, je to iba obycajny predrazeny krem na mastnom zaklade, to uz radsej modru Indulonu...

janinah
18. okt 2013

čistou vodou a nijaký krem som nikdy nedávala,však nežijeme na Sibíri

klincek
18. okt 2013

@vintage_lady ja to robim presne ako ty, az na ten krem proti chladu, ten davam az pri vacej zime-ale to velmi zavisi od pokozky dietata.
u nas sa osvedcila zn. babylove, krem ultra sensitive. minulu zimu som davala zimny hipp , uvidim ci aj teraz sadne, alebo budeme musiet vymenit. a ked su chore alebo je velmi zima, mavaju vysusene pery a okolie nosteka, tak davam aj balzam, detsky sebamed-no mam pocit, ze este lepsi je balzam z Lidla, zn Cien, modry.

mami.sk
18. okt 2013

dcérka bude mať 5 rokov a tváričku umývame len čistou vodou - aj ráno aj večer. teraz jej občas natriem tvár hydratačným krémom Nivea - len keď ju má suchšiu a v zime keď mrzne tak krémom do chladu tiež od Nivei.

vintage_lady
autor
22. okt 2013

ahojte, az teraz odpisujem, mala som prisernu chripku.. 😝 dakujem za vase nazory, nemyslela som mydlo ako take , aj krem proti chladu sme este odlozili.🙂 takze zatial tiez pouzivame babylove,

andreamamka
19. feb 2014

A co malicke babatko? Ja umyvam len z prevarenou vodou ... no mame troska ako keby male pupaciku sem tam .. mozem umyvat aj s niecim inym? Myslim ze nie ale co ak? ...