Teplomer pre bábätko. Aký je najlepší?

kristina22
27. jún 2011

Chcela by som sa spýtat mamičiek či má niektorá skúsenosti s teplomermi na čelo a do uška tie čo vedia odmerat aj teplotu vody na kúpanie a tak.Budem mat prvé bábo a neviem či kúpit obyčajný alebo na čelo 😒

chovancova27
9. jan 2013

Ja mám digitálny z lekárne za pár € s ohybnou špičkou, je super, mala som aj dotykový, že ušný, čelný a na meranie teploty vody, ale meral totálne bludy, vôbec to nesedelo, nameral aj o stupeň viacej... ale to bol Silvercrest z Lidl, možno tie drahé merajú dobre, ale je to uplná zbytočnosť...

lejlla
9. jan 2013

ja som tiez za digitalny klasicky...tie bezdotykove s nimi nemam dobru skusenost.

silvapokorna
18. mar 2014

dievcata ja tom aktualne spokojna s Thermoval Duo Scan. hodne som riesila aky, citala recenzie, pytala sa. nakoniec sme dostali tento a trenovala som podla videa na ich stranke http://thermoval.sk/ Najviac mi vyhovuje meranie na cele. Ale v noci, ked deti spinkaju na stane, tak je super aj moznost merania v usku. Len je treba mierne povytiahnut usnicu, co ich nastastie nezobudi a je to. Na tom videu je to dobre vidiet.

danley01
30. dec 2014

Baby ktorý teplomer je najlepší? Poradte mi please lebo nemám šajnu..

gabik001
24. okt 2015
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.

@danley01 Tak to zalezi od tvojich preferencii, kazdemu sa osvedcilo nieco ine. No nam sa najviac paci bezkontaktny teplomer z truelifecare.cz, kamaratke som ho tiez poradila a je spokojna. 🙂

vivi2
15. dec 2015
Používateľ vivi2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vivi2.

@gabik001 ten je asi medzi mamickami nejaky oblubeny, mam ho aj ja a aj kamaratka a to sme si ho kupili nezavisle od seba a dokonca aj funguje tak jak ma 😀

l3yla
16. dec 2015

Jednoznačne bezkontaktný

tana284
17. dec 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

bezkontaktny je fajn aj my ho pouzivame a nevymenila by som ho za iny

1321987
5. mar 2018

@timusi poprosim značku teplomera

timusi
5. mar 2018

@1321987 Microlife NC 100

dominikash
16. jan 2023

@zuzkaab značka teplomera do uška ?