Zavinovačka na leto - za a proti

8. apr 2021

Ahojte,termín mám na začiatku augusta,čo si myslíte mám si kúpiť zavinovačku alebo netreba lebo bababtku bude teplo?Vobec netuším čo robiť😞ďakujem

pondelok01
8. apr 2021

Urcite ano, ale nejaku termoregulacnu. Tenke merino alebo little angel.

juliet86
8. apr 2021

my sme mali tiez babo v juli. a bez nej spat nevedelo. kupili sme letnu. summer wrap. taku vo najtensiu. vzdy mozes zavinut iba ruky tie budia najviac a nohy nechat hole. tiez zalezi ake bude leto vase dieta a ci byvate v tehle v tieni ci v podkrovi

fiafia
8. apr 2021

Nemyslím si,že je to položka,ktorá finančné zruinuje a stále sa dá neskôr predať. A áno aj v lete je to super vec

hlubik
8. apr 2021

ano

paulinkaa2
8. apr 2021

Ano mala som. Mne sa narodilo začiatkom augusta a mali sme zavinovacku. Také malé si nevie udržať teplo 🙂

evaachesa
8. apr 2021

Little angel termoregulačnú...mrkni bazárik, je ich tu zopár za super cenu 🙂

lucik194
8. apr 2021

nie. mam obe letne deti , boli v tenkom spacom vaku, obe neznasali ruky prikryte,

kockopes2206
8. apr 2021

Tiez mam dvoch letnych. nemal ani jeden.. tiez sa im v tom nepacilo.

felicita027
8. apr 2021

urcite ano, zavinovacky su aj lahke v ktorych sa dieta nespoti... A najma pri zavinovacke nejde o to, aby dietatu bolo teplo ale o pocit bezpecia 😉

lenuska9999
8. apr 2021

Nás sa narodil koncom augusta a zavinovačku sme používali. Odporúčam kúpiť tu čo má spevnený chrbát. Je tam vložený taký molitan alebo čo to je..

patka06
8. apr 2021

Kúpila by som jednu tenkú "pre istotu", niekedy sa s malinkým bábätkom lepšie manipuluje v zavinovačke
Ja som zavinovačku nepoužívala vôbec /dcéra je septembrová/

zuvelyn
8. apr 2021

Za mňa tiez áno. Moj je májový a mam klasickú nemocničnú s letnou vložkou. Spaval v nej asi mesiac a pol

oliali
8. apr 2021

Asi zalezi aj od dietatka... ja mam jul a august... prvy chvilku vyuzil, druhy vobec... teplo mu bolo

veverickav
8. apr 2021

Veru, zalezi od dietatka. Moj je junovy a absolútne v tom nechcel byt, v ziadnej.spaval len tak v hniezde. Doteraz neznasa byt prikryty.