• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zháňam vodítko na chodenie

13. marca 2008 
ahojte, zhanam voditko na chodenie. su to take popruhy co sa daju detom pod pazusky a nemusite ich pri chodzi drzat za rucky alebo sa zohybat. neviete kde to kupim?
12. mar 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ich kúpila v nekermane, nájdem link a hodím ho sem
12. mar 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vocko, ja som videla aj s nekermane ale tie sa mi nepacili, ja mam take akoby tracky a v zadu vôcku. Da sa to kupit u nas vo vrakuni za 169 Sk . Je to uzasne
V obchode WIKI
12. mar 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kupila v ENIKI BENIKI, od canpol babies, nejakych 125 sk.. ale kupovala som ich tam pred 2 rokmi a potom som ich uz tam nevidela.. a podla popisu busu asi take ako spomina tonicka
13. mar 2008 o 00:01  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to mám a vôbec som to nepoužila. Ono to aj funguje? Keď padá tak potiahnete, či čo? Nie je to ako keby ste ho na tie popruhy obesili - chúďatko?
13. mar 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami: my sme to tiez len chvilu pouzivali, ked uz chodil, ale este to bolo take vselijake, tak aby som nemusela byt pri nom zohnuta, kedze ja mam 177 cm a drobec bol drobec :slight_smile: Tak ak padal, popruhy mu nedovolili padnut az na zem.. ale to samozrejme len vonku, pretoze nam chodenie zacalo v zimnom obdobi..tu mlaka, tam mlaka.. doma sme nepouzivali, tam mohol padat kolko chcel, ved aj to sa treba naucit :slight_smile:
Ale inak, velmi skoro zistil, ze tie popruhy ho udrzia, tak potom sa tam uz zacal naschval vesat..
A popruhy sme vyuzili aj vo vanicke kocika, ked uz vedel sediet a bol este vo vanicke, tak sa popruhy (bez voditka) dali pripnut na take dve kolieska na dne vanicky.. tak mal z toho klasicke kocikove popruhy..
13. mar 2008 o 10:26  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no skusim pozret v tej vrakuni ako pise tonicka. ja to chcem tiez preto lebo mam 178 cm a mala je tiez drobcek :slight_smile:
13. mar 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky uplne postaci malinky detsky batoztek. V predu na traky prisijete to zapinanie /stoji par korun v galanterke a este si mozete vybrat velkost :wink: / no a vzadu prisit nejaky ,,chvostik,, aby bolo za co tahat :grinning: Usetrite korunky a ked uz vie dieta pekne kracat, tak chvostik a zapinanie odparate a dieta ma stale svoj oblubeny batoztek :sunglasses: .Mam rada taketo napady, ked si mozem nieco vyrobit doma :dizzy_face:
13. mar 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena - veď ja som si to kúpila ako remence do kočíka (hneď po tom, ako mi malý letel z kočíka dolu hlavou na dlažbu a zachytila som ho len v poslednej chvílke). Odvtedy už chodil len priviazaný. :frowning2:
13. mar 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som popruhy videla tusim vcera na mimiaukciach
13. mar 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok