Ako sa dá privyrobiť popri materskej?

sushi285
30. aug 2012

Ahoj.vie mi tu niekto poradit ako sa da privyrobit popri materskej? V dnesnej dobe si treba nejako zlepsit financnu situaciu 😉 dakujeem. 😀

popinka73
30. aug 2012

@sushi285 nooo tooto by aj mna zaujimalo 😉

renatka100
30. aug 2012

Veru si to dost dobre pri nasom malom certovi neviem predstavit este aj robit mame co robit aj dvaja 🙂

sushi285
autor
31. aug 2012

No my mame tiez dost zive striebro,ale zislo by sa co to rivyrobit. 😉 uz som rozmyslala nad vsetkym moznym no neviem na nic konkretne prist.tak ak by vas nieco napadlo dajte typ. 😀

denisa121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ketina1409
1. sep 2012

Denisa121 o aké testovanie ide?

bobocka
1. sep 2012

@denisa121 aj mna by zaujimalo co za testovanie to je 🙂

denisa121
1. sep 2012

Zdravím Vás všetky. Je to práca na doma cez internet, síce som zaplatila registračný poplatok 10 eúr, ale hádam to vyjde. Pracujem s milou babou, stále sme v kontakte, každý deň mi píše, koľko toho úž mám spraveného a tak. Budúci týždeň mi majú prísť prvé peniaze. Teda som vo fáze testovania, či to je dôveryhodné alebo nie. Ak to vyjde, tak budem šťastná ako blcha, za nejaké 2 dni práce (z toho každý deň cca 2hod) som zarobila viac ako 25 eúr. To je bomba.

denisa121
11. sep 2012

Prajem pekný dník všetkým 🙂. Takže, sľúbila som, že sa ozvem, keď mi vyplatia peniaze a teda môžem Vám potvrdiť, že tie peniaze mi fakt prišli. A práve teraz mi písala tá baba, ktorá za to zodpovedá, že mi práve dnes posielajú ďalšie. To je super... takže sa vytešujem, konečne niečo, kde neklamú, ale naozaj vyplácajú. Teda Vám môžem túto prácu odporučiť ako overenú. 🙂 V prípade záujmu ma môžte kontaktovať. 🙂

petraj03
12. sep 2012

ahojte, minule som tu citala prispevok ohladne zaregistrovania sa a ponuknutia na rozne pracovne pozicie ale zabudla som nazov stranky, kde sa mozem registrovat a neviem ten prispevok ani najst. neviete mi pomoct?

rodinnevikendy2
13. sep 2012

Ahojte, ak by chcela nejaka aktivna mamicka, s proaktivnym pristupom k detom brigadovat pre sasovinky, napiste mi na kontaktny mail cez profesionala. Hladam sikovnych ludi, ktori su aktivny, s napadmi pre aktivity pre deti.
Praca bud cez tyzden v doobednych hodinach alebo vikendove pobyty-animatori a tvorba programov.
🙂

brendik
14. sep 2012

@petraj03 Viem o aký príspevok ti ide, čítala som ho. Je to stránka www.workingpark.com, mám tam vytvorený profil a včera sa mi aj ozvala firma že potrebuje účtovníčku na výpomoc 🙂 , tak sa vytešujem.

elidala
14. sep 2012

@denisa121 a co presne tam robíš?

brendik
14. sep 2012

@elidala Len som si zadala čo chcem robiť, že chcem pracovať iba z domu. Vyplnila som informácie o vzdelaní a praxi, podľa mňa je to stránka v rozbehu preto som ostala prekvapená keď ma oslovila firma, že by mali záujem o účtovníčku na výpomoc. Strávila som na stránke cca 5 min, to bolo všetko.

denisa121
14. sep 2012

Čaute všetky. Takže práca je na doma, cez internet. V podstate ide o uverejňovanie inzerátov o prácu na doma na bezplatných webových stránkach, za získanie administrátora, teda človeka, ktorý bude taktiež uverejňovať inzeráty na webe sa platí 5 eúr, za získanie člena Oriflame sa platí 3 eurá. Pravdu povediac, je to viacmenej pyramídová hra, vloží sa jednorázový registračný poplatok 10 eúr a potom už len pracujete (denne cca 1-2hod. max.) a ak sa ľudia cez Vás registrujú, tak Vám za to platia. Možno ste už počuli alebo ste sa zapojili do niečoho podobné, registračný poplatok tam bol 15 eúr a robil to Bartolomej Vico, Andrej Zirga alebo p. Varga, toto sú však všetko podvodníci. Ja pracujem s pani Michaelou Sečkárovou, je to mamička na RD, tak ako ja. Ona peniaze naozaj vypláca. Ja som peniaze dostala a zatiaľ sa mi neozval nikto, kto by mi tvrdil, že peniaze od nej nedostal. Tak ak by ste mali nejaké otázky, alebo záujem zapojiť sa, tak sa mi ozvite na mail: d.sivulkova@gmail.com.

denisa121
15. sep 2012

@elidala ak mi pošleš mail, tak ti môžem poslať informácie a ty si to v kľude preštuduješ. 🙂

elidala
17. sep 2012
ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xberussx
19. sep 2012

Ahojte baby no ja mam taky isty problem chcely by som si privyrobit som slobodna mamička a už mi to neako nevychadza tiež som začala robit Oriflame a sem tam niečo zarobim... ale zase peniaze na vyše nemam.....a tie reklamy od Fische som skušala...ale nič...neako sa mi nedari....

lujza77
24. sep 2012

ahojte baby ak máte záujem o prácu cez net napíšte mi IP. nie je to nejaký vysoký zárobok ale myslím, že každej mamičke na MD každé euríčko pomôže a poteší🙂

mamicka123456789
1. okt 2012

Zdravím všetky mamičky aj budúce mamičky ... =)

Vaše príspevky sú skutočne zaujímavé a veľa mi pomohli, avšak s jedným príspevkom nemôžem súhlasiť a to s príspevkom o Bartolomej Vicovi, s ktorým spolupracujem už veľmi dlho a ešte ani raz ma nesklamal. Raz sa stalo, že omylom poslal moje peniaze na iný účet ale rýchlo sa to vyriešilo a všetko bolo potom už v poriadku. Je to veľmi milý pán s ktorým veľmi rada spolupracujem. Sme ľudia a mýliť sa je ľudské. Odvtedy sa žiadnej taký omyl nestal. Zarábam slušne niekedy až nadpriemerne, niekedy zarobím aj 50 € za deň. Som s prácou veľmi spokojná ako slobodná mamička na materskej, takže veľmi mi to pomáha. Týmto chcem mu aj pomôcť čo sa týka očistenia jeho mena, pretože tento skvelý muž si to nezaslúži. Treba najprv zistiť len či sa nestal podobný problém, to sa občas stane, ale inak je to skvelá práca a môžem ju len každej odporúčiť. Želám všetkým mamičkách všetko dobré a pokiaľ si hľadajú privýrobok, tak odporúčam vyskúšať ... =)

tamara66
1. okt 2012

@denisa121 ahoj mozes i prsim poslat viac info?

petkatvrda
1. okt 2012

@mariocka1103
a čo to je za pracu?

tinkag
2. okt 2012

@mariocka1103 ako sa ti darí ??? Más toho dosť ??? Vieš mi napísať do IP ??? Ja som sa tiež registrovala. Môžme si o tom popísať ??? Díkes 🙂

tinkag
2. okt 2012

@brendik co je to presne za robotu ??? Mozes mi napísať do IP ??? Díkes

denisa121
2. okt 2012

@xberussx ja mam toho vela,, s cim robim a aj ked z kazdeho zarobim len co to, spolu to uz je hej.. 🙂. robim klasicke klikacky a prijimanie mailov od firiem (ermail, emailing cz, sk, moneymail, vyskumy, iprieskum, penizezamail...., potom mam inzerovanie na webe a potom este predavam cez firmu DEDRA, vela veci kupujem aj pre seba, maju nadherne vone, napr. aj sprchovych gelov kremovych a ktomu aj vonavky, teraz je akcia na sprchove 500 ml/3,95. Sprchovy rozvonia celu kupelku a citit to aj potom. Ale okrem drogerie je tam aj oblecenie, nieco pre deti, do kuchyne vyborne veci (napr. silikonove formy na pecenie a za super ceny)..... a este som teraz tiez rozmyslala, ze sa este zapojim do Oriflamu... 😀, uvidime, aky ohlas by na to bol v mojom okoli....

lianka2
2. okt 2012

@brendik ahoj. A je ta stránka fakt seriózna? Teda pracujes cez ňu?

lianka2
2. okt 2012

@brendik ahoj. A je ta stránka fakt seriózna? Teda pracujes cez ňu?

xberussx
2. okt 2012

@denisa121 nooooo žena ako to stihaš :D nemam predstavu tolkych veci naraz...šikovna si ozaj.....ty brdo....normalne ta obdivujem..tak pomaly a to čo robiš s emailami potom?na akom systeme to ide...a tie klikačky...dik za odpoved