Budem musieť vrátiť peniaze, ak má kontrola nenájde doma?

mizuvi
21. aug 2012

ak som na PN a pride mi kontrola a nebudem doma budem musiet vratit celu PN alebo len ten meseiac. 🙂

natal12
21. aug 2012

ti zoberú rodinné pridavky prečitaj si na nete 🙂

vilma75
21. aug 2012

Pn ti nedaju od toho dna ako ta nenasli doma, nic nemusis vracat...

biancarv
21. aug 2012

ahoj prečítaj si toto aj ja som na PN-nke , takže ma to tiež zaujímalo : http://www.pluska.sk/ekonomika/spolocensky-serv... a niečo som aj skopírovala : Za prvé porušenie PN-ky sa udeľuje pokuta od 10 do 16 eur, za opakované porušenie je to od 17 do 33 eur. Za opakované porušenie povinností počas každej dočasnej pracovnej neschopnosti od 34 do 166 eur.
Ďalšou sankciou za porušenie liečebného režimu na PN-ke je zrušenie nároku na výplatu nemocenského odo dňa porušenia liečebného režimu do skončenia dočasnej pracovnej neschopnosti. Túto sankciu môžete dostať najviac v rozsahu 30 dní odo dňa porušenia liečebného režimu určeného lekárom.

Ja som kvôli tehotenstvu na PN-nke už 4 mesiace a zatiaľ mi prišla kontrola len raz, ale stále som doma, len keď mám vychádzku tak idem niekam. Už ma z toho domáce väzenia porazí 🙂 , v októbri idem na materskú, tak už konečne budem mať voľnosť 🙂 , dúfam že som pomohla 😀

jasmika
21. aug 2012

najideálnejšie keby si to zahrala ak máš známeho doktora, že si bola niekde na vyšetrenie... v tom čase.. ak to je možné

evakva
21. aug 2012

Vraj ak povies, ze si spala a nepocula si zvoncek, nemozu ti nic povedat. Toto mi pisali kamosky, no skusenost s tym nemam.

sympa1
22. aug 2012

no mna tak raz tiez nenasli doma...ak do druheho dna nedonesies nejake vysvetlenie na socialku..trebars ze si bola u doktora /aj s potvrdenim samozrejme/ tak ti znizia PN..mne vtedy o 50%

radka24
24. aug 2012

Ja som bola na PN 4 mesiace ked som bola tehu a zo socialky ma nenavstivil nikto. ak si tehu tak tie vacsinou nekontroluju, ale nahododa je blbec. Skus sa porozpravat s lekarom o vychadzkach ak to tvoj zdravotny stav dovoli.

amouramour
25. aug 2012

myslim, ze tehu kontorluju mozno viac v poslednej dobe, hlavne ked boli vysoke PN a vie sa, ze maloktora je doma kvoli zdravotnej indikacii a taktiez, ze to radi zneuzivaju

janicka11
25. aug 2012

ja som bola na PN celé tehotenstvo a nikddy ma nikto neprišiel navštíviť..A to poviem pravdu dosť často sme niekde labzovali..nemala som ani len vychádzky,no mala som len štatsie.pri druhom tehotentve ak víd eby som tiež radčej chcela PN (moja práca nič moc)a ak s aude dať budem doma radčej,ale či mi to víde neviem na isto,a hlavne už by som bola ais opatrnejšia.

bzucinka2
25. aug 2012

suhlasim, u nas preslo, ze som spala a nepocula zvoncek, inak nam sa da zvoncek aj vypnut a potom lekarske potvrdenie ...

s0nicka
13. okt 2013

akým spôsobom sa dozviete o tom, že Vás navštívili? Nechajú nejaký pozdrav v stránke?

milan_branik
9. mar 2015

vysetrenie od doktora urcite pomoze.......

nelinka2009
26. feb 2016

Ahojte co hrozi ak.nebudem doma cex pn?

stanulienkat
26. feb 2016

@nelinka2009 ved to hore pisu