Ktorá práca?

16. jan 2024

Prijali ma na jedno i druhé, ani v jednom nemám skúsenosti.
Jedna je Prima banka, + je cestovanie a pracovný čas, pracovný čas od 8 do 17 bez cestovania
Druhá je pracovník eshopu, + je plat, pracovný čas je 8 do 16 ale ešte dlhé cestovanie

beata_k
16. jan 2024

Bez cestovania. Cestovanie je zabity zivot v aute/buse/vlaku.

miiichaelaaa
16. jan 2024

Ja by som sa rozhodovala na základe toho, čo by ma viac bavilo.

autor
16. jan 2024

@beata_k zabudla som dodať, že cestovala by som len pol roka. Potom sa sťahujem do toho mesta tak či tak

beata_k
16. jan 2024

Tak to si dost podstatnu vec zabudla 😃 Potom to mas jedno. V banke mas kontakt s ludmi a to nie je vzdy prijemne.

guiseppinka
16. jan 2024

Nejako som nepochopila, co berieš ako plusy a mínusy... Asi by som sla podla pracovnej náplne, casu, platu... Ja napr čaká teraz na vysledky 4 pohovorov a tiez rozmýšľam, ze pre ktory by som sa rozhodla, lebo su neskutočne rozdielne, ale 3 priamo z mojho odboru...

marca12
16. jan 2024

Do banky by som nesla robit,takze druhu pracu by som brala.

autor
16. jan 2024

Banka je v mojom meste, takže by som nemusela cestovať ale cca o pol roka sa sťahujeme do BA a tam je ta druha práca, do ktorého by som ešte pol roka musela cestovať. Plat v BA je lepší a neviem ale asi aj náplň práce, tam robím administráciu eshopu max komunikácia cez telefón, poradiť atď

petronellla87
16. jan 2024

8-17 je strašne debilný pracovný čas... O koľko je lepší 8-16 posúdiť neviem, snáď o trochu ano😀

13uzivatelka11
16. jan 2024

Ved keď sa presťahujes, budeš zas musieť tu polhodinu cestovať do Prima banky nie?

patus_2
16. jan 2024

V banke pracuješ s ľuďmi, ponúkaš produkty. Ak si človek, ktorý má problém oslovovať ľudí a komunikovať s nimi, tak nad bankou nerozmýšľaj. Radšej cestuj ako sa trápiť v takej práci.

janickacrazy
16. jan 2024

Kamoška robila v banke a vravela, že nikdy viac. Takže asi by som volila tu druhú možnosť.

koniarova
16. jan 2024

Ja ti neviem. Mňa ani jedno neočarilo. Ale keď by som mala vybrať,tak eshop.

sasesoe
16. jan 2024

Práca v banke môže mať výhody, ak potrebuješ riešiť hypotéku, zvyknú mať zamestnanecké zľavy z úrokov, ale neviem ako je to konkrétne v tejto banke. Ocakavaj tam plnenie plánov a tlak na predaj, každodenná komunikácia. Teoreticky možnosť povýšenia.

V e-shope nepíšeš o akú pozíciu ide, či nejaká administratíva Al vyskladnovanie, znie mi to jednoduchšie, ale neviem, aká je tam možnosť kariérneho postupu.

Ďalšia vec je, čo plánuješ ďalej v živote, či sa chystáš na ms a kedy, do kt firmy by si sa teoreticky potom mohla vrátiť...

Ja by som sa rozhodovala podľa pracovnej náplne, prípadne kolektívu - môžeš skúsiť poprosiť o "skúšobný deň" prísť sa tam a zistiť ako ste na tom, niektoré firmy to umožňujú ...

avonladyba
16. jan 2024

Ja by som si vybrala eshop.

deti95060810
16. jan 2024

radšej č. 2
v banke budeš musieť predávať a ponúkať produkty banky a plniť ich limity...

autor
16. jan 2024

Práca v banke je klasická banka
Eshop je eshop. Nahadzovanie produktov na eshop, opis produktov, atď

koniarova
16. jan 2024

Čo predáva eshop?

autor
16. jan 2024

@koniarova šperky

michelle567
16. jan 2024

Ja by som šla radšej eshop

blazargandalf
16. jan 2024

Určite bez cestovania. Tiež musím konštatovať že je to veľký a zbytočný zabijak času ak človek má možnosť necestivať.

autor
16. jan 2024

@blazargandalf ale o pol roka budem cestovať zase tam, alebo zase zmením prácu

blazargandalf
16. jan 2024

určite si nájdi prácu kde nemusíš cestovať.

1ryba
16. jan 2024

Eshop.

renab
16. jan 2024

E shop sa neda robit z domu?

beata_k
16. jan 2024

Banka. O pol roka je bez cestovania. Cestovanie je fakt strata zivotneho casu.

autor
16. jan 2024

@renab jeden deň v týždni sa dá

autor
16. jan 2024

@beata_k banka je teraz bez cestovania ale o pol roka už s cestovaním. Druhé je opačne, teraz s cestovaním ale o pol roka už bez

beata_k
16. jan 2024

Aha. Tak opacne. Eshop. Kazda praca ma svoje aj dobre, aj zle. Ale cestovanie nie. V zime, po tme. Nikdy.

avonladyba
16. jan 2024

Aký je to eshop myslím konkrétne?

renab
16. jan 2024

Za mna e shop. V banke je velky tlak na vykon. V e shope je moznost po case zmenit pomer prace na homeoffice. Lepsie ohodnotenie a cestovanie docadne.
Zalezi vsak, co teba bavi viac a kde sa vidis v buducnosti.