Lekár - práca popri rodičovskej

vancour
31. jan 2022

Zdravím, nenájde sa tu mamička s ukončeným vzdelaním v oblasti medicíny, ktorá si privyrába popri rodičovskej? Mám 8 mesačnú dcérku a pred nástupom na materskú som pracovala ako lekár…ale v meste vzdialenom od bydliska 1,5 hodiny…takže pracovať na skrátený úväzok u pôvodného zamestnávateľa zatiaľ pre mňa nie je ideálnym riešením. Pokiaľ sa niekto taký nájde alebo máte akýkoľvek nápad, čo by sa dalo zrealizovať, budem Vám vďačná za tipy🙂

anjelicek26
31. jan 2022

Online poradenstvo? Cez skype/teams? Myslim, ze vela mamickam by to pomohlo, zavisi, aky si lekar 😂 Niektore veci jasne takto pozriet nevies... je tu skupina zdravotnici na MK, skus dat tu otazku tam...

suzitok
31. jan 2022

Ahoj, inak ja súhlasím s @anjelicek26 mohla by si poskytovať poradenstvo, ja osobne by som uvítala lekára na telefone a nemala by som problém s poplatkom za sluzby...

laura164
31. jan 2022

Pozri si inzeráty na profesii, hľadajú aj brigadne do MOM

mogaa
31. jan 2022

@vancour treba sa informovať v zdrav.zariadeniach v mieste tvojho bydliska...na polikliniku zrejme nie, ale skús DSS-ky, nemocnice v okolí....

mimi3008
31. jan 2022

@vancour Presne, zalezi na tom, aka specializacia. A potom akych mas znamych. Mne bolo napr.ponuknute robit 1 den v tyzdni na specializovanej ambulancii, no to uz som bola tehotna s druhym. Nemas nejakych kolegov-kamosov, ktori maju niekde poblizku teba svoju ambulanciu?

vancour
autor
31. jan 2022

Som očná…to s tým online poradenstvom a aj ambulanciou ale vôbec nie je zly nápad, možno by niektorí starší lekári aj privítali pomoc…budem sa informovať teda, ďakujem vám všetkým🙂

terezia323
31. jan 2022

@vancour neočkujú vo vašom meste? Tam zháňajú lekárov a vieš si vybrat kedy ti to časovo vyhovuje a výborne platia

vancour
autor
31. jan 2022

@terezia323 ohľadom toho očkovania som sa už informovala ale momentálne nemajú núdzu o personál, každopádne vďaka aj tak🙂