Maminky po rodičovskej hľadajúce prácu

mimkaa10
16. okt 2012

Ahojte babulky. Ste tu niektorá z vás, ktorá si hľadá práve teraz prácu? ... Aké máte skúsenosti?
Ja osobne hľadám zatiaľ takmer dva mesiace, bola som na štyroch pohovoroch a zatiaľ nič z toho. Pritom si myslím, že to so mnou nie je až také zlé,..... ale to odmietnutie dosť ubíja, aj keď samozrejme viem, že hlavu musím držať hore. 🙂
Možno keby sme sa vzájomne podporili a povzbudili, potešilo by 🙂

mimkaa10
autor
28. okt 2012

@emily_666 v mojom životopise je to krok späť. 😒 Ale chcela som to, hlavne nech niečo robím. No strašne ma odradil prístup tej budúcej nadriadenej... ja viem, mala by som byť rada, že mám nejakú prácu... ale nastúpiť za každú cenu? Som z toho rozhodená, zajtra sa mám stretnúť s personalistkou. Už som im dala všetky podklady na spísanie zmluvy, ale pravdepodobne ani nenastúpim. Nemám z toho dobrý pocit. 🤐

emily_666
28. okt 2012

@mimkaa10 nuž rozhodnúť sa musíš sama, lenže ak človek nemá s radosťou nastúpiť do novej práce, tak to nie je bohviečo. Každopádne veľmi príjemná osoba to asi nebude. 😉

mimkaa10
autor
28. okt 2012

@emily_666 Si veľmi milá, že tu so mnou kecáš. Ja už kvôli tomu týždeň pomaly nespím. Na jednej strane konečne pocit, že ma po materskej niekto chce v tejto ťažkej dobe, na druhej strane ľadová sprcha. Ty si bola na tých dvojtýždnových školeniach už ked si mala dieťa?

emily_666
28. okt 2012

@mimkaa10 nie, ešte som bola mladá a slobodná 🙂 A školenia by si mala v BA? dosť daleko by to bolo. Vravím, rozhodnúť sa musíš sama, ale ak nemáš nič iné v zálohe, tak by som to aspoň vyskúšala. Ked budeš sedieť doma, bude ťa mrzieť, že si to aspoň nevyskúšala.

mimkaa10
autor
28. okt 2012

@emily_666 ano, v BA a v BB. Uvidím ako zajtra predebatujeme, ale s mm sme mali rodinnú poradu. Našťastie nie sme na tom až tak, aby som brala všetko, to tvrdí on. Ale vieš ako je to.... nie som typ, ktorý sedí na zadku...

xlucia
15. nov 2012

@ematko29
@mimkaa10 baby ako ste napokon dopadli?

mimkaa10
autor
15. nov 2012

@xlucia ahoj. Tak ja som nakoniec prácu v banke odmietla. Práve včera ma vzali ako asistentku 🙂 50m od bytu, kde bývame 😉

xlucia
15. nov 2012

@mimkaa10 super 🙂

ematko29
15. nov 2012

@xlucia ahoj,ja som do toho kaderníctva nesla,ani mi už nevolali.robiť som chcela aj chcem velmi ,ale nie za každú cenu.uvažujem,že nastupim na predlženu materskú,tú bezplatnú kedže mám dieťa chvalabohu zdravé,kôli tomu,že treba stale behať na urad s papierikmi na ktoré mi nik nechce dať pečiatku.v kaderníctvach sa vvyhopváraju,že nemaju momentálne pri sebe 😠 av hypermarketoch odmietajú.teraz mi ide ešťe podpora aked skončí tak pôjdem dalej na matersku.no ahladať budem samozrejme,ale teraz sme doma mala bola chorá auž sme sa aj zotavili 😀 ale ešte je doma.

epelino
17. dec 2013

Ahojte,je tu niekto kto popise?

marinho
18. dec 2013

Dobrý deň,
pokiaľ naozaj hľadáte serióznu prácu, ktorú môžete vykonávať aj doma popri materskej, odporúčam Vám pozrieť si moju stránku www.vema.pleja.tv
Sú to nezáväzné informácie o americkej spoločnosti FFI a produkte MPG Boost, o ktorom sa už hovorí aj v našich médiách.
Vďaka systému www.vema.pleja.tv je možné vykonávať ju aj z pohodlia domova.
Za 9 mesiacov som zarobil omnoho viac ako v klasickom zamestnaní.
Pokiaľ máte nejaké otázky, alebo nejasnosti môžete ma kľudne kontaktovať.

ninadobre
14. apr 2015

Rozbieham firmu popri materskej ak mate zaujem napiste mi spravu poslem viac info