Otvorenie kvetinárstva

erika131722
24. apr 2016

Ahojte! Chceli by sme otvoriť kvetinárstvo len nevieme vôbec ako začať, niečo sme prečítali na nete ale ... ale 🙂 Viete nám napísať nejaký postup, čo treba a aké sú investície. Dakujem 🙂

slawana
29. mar 2020

@adianaha oky v priebehu tyzdna pojdem k svokre do domu tam to mam uskladnene vsetko tak nafotim

miriam111111
29. mar 2020

Ahojte vsetci. Velmi by som vas chcela poprosit o radu. Vzdy som tuzila mat kvetinarstvo no nikdy som v ziadnom nepracovala a preto sa vas chcem len opytat ci nepoznate nejake kurzy hlavne na tvorbu kytic niekde v Zilinskom alebo Trencianskom kraji alebo ak by bol niekto ochotny zaucit. Velmi rada viazem kytice len tak doma ale to nie je take ake su v kvetinarstvach. A pustit sa do toho bez skusenosti by nemalo vyznam lebo pre ludi je hlavny prvy dojem. Moc vam dakujem za kazdu radu

slawana
21. máj 2020

Zienky tie co ste ma spomínali o zvýšnom tovare z kvetinarstva napiste mi ip.....akosy som nato nemala čas...pptrebujem a toho zbavit.

helenkaiu123
13. apr 2021

Ahojte chcela by som sa opýtať či mi vie niekto povedať ako mám začať s otvorením kvetinárstva prípadne nejaké rady. Ďakujem

slawana
13. apr 2021

@helenkaiu123 čo potrebujes vediet

helenkaiu123
14. apr 2021

@slawana potrebovala by som kde asi začať tak a čo mi hlavne treba

slawana
15. apr 2021

@helenkaiu123 no musíš si nájsť priestory, otvoriť živnosť, nájsť dodávateľov, pripraviť predajnú....zriadiť pokladňu alebo ekasu, nahlásiť sa na daňovom urade

helenkaiu123
18. apr 2021

@slawana a dávajú nejakú dotáciu alebo príspevok?

slawana
18. apr 2021

@helenkaiu123 no neviem ako je to teraz ale ja som brala dotaciu na podnikanie

jucuska
1. jan 2022

Ahojte,rada by som otvorila tému zas...
Ak ste tu nejaký aktuálny kvetinári,mohli by ste dať tipy odkiaľ čo sa oplatí objednávať Nemusia to byť len kvety, všimla som si vo fóre napr. na sviečky tip,tak skúste nejaké doplnky,črepníky alebo podobne 🥰 Ďakujem

patimati
11. jan 2022

@jucuska ak by som mohla, rada sa pripojím....tiež by ma to zaujimalo. Zamýšľam sa nad otvorením kvetinárstva tak ak vám nevadí budem vďačná za nejaké rady 🙂 ďakujem

petra2404
4. sep 2022

Zdravim vas zienky prosim o radu idem otvarat kvetinarstvo moj velky sen sa stane skutocnostou ale prosim o pomoc mate nejakych overenych dodavatelou na letnicky trvalky sviecky a ostatny tovar v okoli bratislavy dakujem pekne za pomoc