Ponuka práce ako úverový analytik pre SME

14. dec 2023

Baby, hľadám si prácu, keďže som druhy mesiac na úrade (našťastie s podporou 🙂). Zaujal ma tento inzerát, keďže nám skúsenosti s prácou v tatra banke. Je to práca z domu, max. 1x do týždňa v kancelárii. Mate niekto skúsenosti? To by som akože pisala články pre časopis SME?

la_dolce_vita
14. dec 2023

Nieee 🙂... mal by to byt typ prace v bankovnictve s uvermi.

autor
14. dec 2023

@la_dolce_vita ale na 90% by som robila z domu. Len raz za týždeň by som šla do officu. V tatra som robila poradcu klienta a neskôr hypotéky, ale tam som bola na pobočke 100% času. Láka ma však teraz kvôli deťom homeoffice. V tatre som bola 11 rokov ale som totálne vyhorela čo sa týka práce s ľuďmi.

annlis
14. dec 2023

Tak uz len tato neznalost ta predurcuje taketo pozicie radsej vynechat… nateraz. Mozno ked mas teraz volno, budes mat cas dostudovat nejake veci alebo aspon ziskat vseobecny prehlad

SME totiz znamena Small and Medium Enterprise = malé a stredné podniky

azzflo
14. dec 2023

small and medium enterprise, nie SME casopis 😀
ale ja si naopak myslim, ze to kludne vyskusaj, oni sami najlepsie posudia ci mas vhodne skusenosti na danu pracu... to ze nepoznas skratky neznamena, ze by si sa im tam nehodila

hederamonstera
14. dec 2023

Ani si si nezistila co znamena to SME?😂🙈🙈 kasli na to radsej

la_dolce_vita
14. dec 2023

Tato praca je praveze HO / robim nieco podobne, nechcem tu velmi specifikovat.

la_dolce_vita
14. dec 2023

Nepotrebujes byt na pobocke a s ludmi.

autor
14. dec 2023

Aha, tak som sa dozvedela niečo nové zasa 🙂. Ja milujem bankovníctvo, úvery, hypotéky...v tomto som doma. Ale ubijali ma tí ľudia a práca s nimi. Na druhej strane mam dosť skúsenosti z bankovníctva, ktoré by som tu mohla možno zúročiť. Po večeroch rada čítam ekonomické dianie.

la_dolce_vita
14. dec 2023

Ja som tiez zacinala na pobocke, ale toto mi ovela viac vyhovuje... a ziadne plany. Mas velku sancu!

la_dolce_vita
14. dec 2023

Ty by si tie uvery overovala, nie ponukala klientom na pobocke.

autor
14. dec 2023

@la_dolce_vita tak ja to skúsim, ďakujem za podporu 🙂

autor
14. dec 2023

@la_dolce_vita dokonca mám vyštudovanú výšku - malé a stredné podnikanie, táto skratka tam urcite musela byť 😀. No nič, aj z chýb sa človek učí. Podstatné je, že som sa poučila a som o niečo múdrejšia 😀

la_dolce_vita
14. dec 2023

Ucime sa cely zivot... drzim palce!