Potrebujem k životopisu motivačný list?

25. jan 2023

Ahojte, končí mi RD a do pôvodného zamestnania sa nemôžem vrátiť kvôli pracovnej dobe. Napísala som si životopis a potrebujem poradiť, čo k tomu? Mám v pláne poslať si mailom do rôznych firiem v okolí, sama viem z práce že sme talto prišli k super zamestnancom, do textu mailu napíšem o čo ide. Potrebujem k tomu ešte nejaký motivačný list a podobne? Dlllho som to nerobila tak ďakujem za všetky odpovede. 🙂

gejb
25. jan 2023

Ak maju uvedene pri pracovnej ponuke ze chcu motivacny, napis ho na mieru pre tu spolocnost,neposielaj všeobecný. Pokiaľ nie je v inzeráte spomenutý, tak nemusíš posielať 🙂 HRisti to nečítajú...ale daj si záležať na životopise. Nezabudni aj na všetky školenia,kurzy ak si nejaké obsahovala.

autor
25. jan 2023

@gejb super vďaka 🙂

alzbeta1301
25. jan 2023

Ako pise vyssie pokial nemá spolocnost uvedené že chcú priamo aj motivačný vrátane štruktúrovaného životopisu. Stačí štruktúrovaný 🙂

obonova7
25. jan 2023

Ja si hladàm prácu cez profesiu sk a tam sú predlohy aj ako si napísať motivačný list a malo je inzerátov kde ho vyžadujú ja väčšinou posielam iba životopis .

taminka1986
25. jan 2023

Ja davam aj ziadost k zivotopisu

simca06022011
25. jan 2023

No v prvom rade, ak ides posielat nieco, na co nemaju zverejneny inzerat, tak minimalne do textu emailu treba "motivacny list" napisat. Aby vobec chceli tu prilohu otvorit. Inak ak ides cez inzeraty, tak ak nemaju spoemnute ziadosti/motivacne listy atd tak netreba nic posielat. Je ine ak niekto na "blink" hlada pracu, a ine ked reaguje na inzerat.

autor
25. jan 2023

Super baby,ďakujem. Presne som si to aj myslela, že ak nepíšu tak len obkecať v maili.

herodias
25. jan 2023

Ja som do aktuálneho zamestnania namiesto životopisu pripojila potvrdenie úhrady za kanalizácie 😄 a vybrali ma spomedzi 150 kandidátov 😄🤭

autor
25. jan 2023

@herodias 🤣🤣🤣

evinka3007
26. jan 2023

Tiež som posielala životopis, žiadosť o prijatie do zamestnania a súhlas so spracovaním údajov 😊

renirv
26. jan 2023

@herodias heh tak vedela si ako zaujat. a sak super nie? ako motivacny list nie je si myslim na skodu, pokial ale samozrejme nie je nejak premotivovany, to by potom mohlo skor odradit