Práca v McDonald´s aj pred 40tkou

kiert
12. apr 2024

Ahojte,
viem, že diskusie na tému spokojnosti s prácou v McDonald´s tu už bola, ale chcela by som sa spýtať, tých, ktorí tam pracujú, pracovali, má zmysel tam nastúpiť aj v "neskoršom veku"? Mám na mysli to, že väčšinou tam vidím len brigádnikov alebo mladých ľudí, či by som tam zapadla...Táto firma vyzerá ako dobrý zamestnávateľ, počula som, že je tam šanca kariérne rásť, čo v mojej momentálnej práci nie je možné, ale neviem aká je realita. Prosím aké máte reálne skúsenosti? Ďakujem

andrejka1974
12. apr 2024

@kiert podla mňa môžeš, je to dosť fyzicky náročná Praca a všetko sa musíš rýchlo naučiť spamäti všetky druhý hamburgerov a ostatné veci a musíš byt veľmi ale veľmi rýchla ja som to zvládla len dva mesiace a odišla som

pieksamaki
13. apr 2024

@kiert akákoľvek praca v akomkoľvek veku pokiaľ ti dáva radosť, nejaký príjem ma vždy zmysel a je fajn...clovek sa aj v praci socializuje....preto je zmena v spolocnosti a popri dochodku mnohi ludia ktorym skuzi zdravie este pracuju.....robila som v MC Donald ale v USA....bolo to úplne fajn, ale makacka

olimuc
13. apr 2024

Sice nie na Svk ale v zahranici - ja brigadnik a vela aj starsich ludi okolo 40-50 …. Nemali problem. Nakolko sa velmi nestriedali zamestnanci, tak kazdy mal vo svojej sichte miesto a robili tam kde chceli, iba brigadnici sa presuvali. Rada na toto obdobie spominam … piatkove a sobotne nocne boli super na tringelty (24h otvorene a vtedy este mohli byt) a predavalo sa este aj pivo, takze aj cez tyzden po zaverecnej posediet, najest sa a kvakat do ca 5 rano a na ranny autobus … makacka to bola ale po mesiaci som chodila iba Ku Kase … takze pohoda