Prečo menej stíham?

11. apr 2024

Ženy som z toho už jeleň. Mala som prácu, kde som pracovala približne 200h mesačne. Vedela som si zariadiť aby som stíhala prácu, domácnosť, partnera, rodinu, priateľov. Nie tak často ale dalo sa bez sťažností a bavilo ma to. Teraz som si našla novú prácu, pracujem približne 80-120h mesačne a nestíham nič. Ako keby pri viac hodín práce som mala viac času, čo je paradox a nie je to tak.
Kde nastala chyba? Čo robím zle?

deti95060810
11. apr 2024

v novej práci nemusíš byť až tak zbehlá, ešte stále sa zaúčaš, popr. ťa ešte stále prekvapia niektoré nové problémy...

autor
11. apr 2024

@deti95060810 a ako to súvisí s tým, že keď mám časovo viac voľného času stíham menej vo voľnom čase? Ide mi o to, že odkedy mám novú prácu, ktorá je časovo výhodnejšia ako keby som si našla časovo náročnejšiu prácu,lebo ani na to nemám čas na čo som mala doteraz

larinka552
11. apr 2024

Mozno si si bola vedoma, ze ten volny cas je vzacny, tak si bola schopna vsetko postihat za to volno 💁

beata_k
11. apr 2024

Motas sa lebo mas cas. Aspon u mna to tak je. Ked mam cas, tak sa motam. 🙈

januska12323
11. apr 2024

Viac cestuješ? Si viac unavená tak nerobíš to čo predtým aj keby bol čas? Bola si viac rozbehaná tak si sa nestihla za celý deň zastaviť?

doriiis
11. apr 2024

Poznám to autorka....ja pracujem iba dva dni v týždni a niekedy ani ja nestíham.Ale veľmi mi pomáha,keď si urobím plán na voľné dni.Proste,že utorok napr.urobim toto a hento,v stredu zas niečo iné.A takto pekne,celý tyzden

beata_ra
11. apr 2024

U mna je to tak, ze cim menej toho napriklad v robote za dany den mam spravit, tak tym viac to natahujem a potom nestiham 😂 Ale chapem ta, aj ked na to vysvetlenie uplne asi nie je 😀

michaela789
12. apr 2024

No ak si ako ja, tak menej stíhaš preto lebo nemáš stres 😂 pod časovým tlakom stihnem obehnúť zemeguľu a popri tom skonštruovať vesmírny modul a vypiť kávu ale daj mi voľno...to ma nájdeš niekde v kúte šúchať nohami 🤷🏻‍♀️😂